Ads

4 Ağustos 2016 Perşembe

BU HALK SENİ ÇOK SEVİYOR CUMHURBAŞKANIM
Merhaba ,

keşke buraya bu yazıları girmek zorunda olmasaydım .bir çok arkadaşım benim gibi düşünüyordur muhtemelen ...

15 temmuz gecesi ülkemiz hain terör saldırısına maruz kalmıştır .Demokrasiye el koymaya çalışmışlardır .Silahla darbe girişiminde bulunmuşlardır .Halkın seçtiği bir yönetimi indirmeye çalışmışlardır .Türk insanı  başbakanını ve cumhurbaşkanını demokrasi içerisinde seçmiştir .

yüzlerce silahsız vatandaşa terör örgütü tarafından silah sıkılmıştır .
ve bu terör örgütün yurt dışında örgütlenmesi devam etmektedir .yabancı ülkeler aslında nasıl bir örgüte destek olduklarının farkında bile olmamaktadır .Çünkü gerçek niyetlerini hep saklamaktadırlar ,yani takiye yapmaktadırlar .bu törer örgütünün başı amerikada yaşamaktadır .evet o terör liderini yurdumuzda yargılanmasını ,adalete hesap vermesini istemekteyiz.


siz çocuğunuzu vatana millete hayırlı olması için bu okullara yolladınız ,elinize bir terörist aldınız .çocukların beyinlerini  nasıl değiştirdiklerini görmememezlikten gelemezsiniz . 

daha çok yazarım da anlaşılır ve net olması için bu kadarla yetineyim .içimi döksem eksik kalır .yabancı ülkelerde ki  arkadaşlarım merak edip sordukları için bende ingilizce bilmedigim için anlaşılır bir biçimde net yazmak için bu kadar anlatımın kafi olacağını düşünüyorum .

iyi ki demokrasi var.  16 temmuz sabahı bir fetö/terör örğütünün  yönetimiyle uyanabilirdik.

hoşçakalın ...


not:bu yazımı okuyan insanlar lütfen empati yapıp degerlendirin ,bir terör örgütü tarafından millet meclisinize bombalar yağdırılıdığını düşünün ,insanlarınızın öldürüldüğünü düşünün .

ingilizce video için  http://www.hurriyet.com.tr/dunford-izledigi-video-sonrasi-turk-milleti-buyuk-millet-demis-40181651

6 yorum :

Siyah kuğu dedi ki...

Rabbim yardımcımız olsun:(

dikisdersi dedi ki...

amin amin amin

Gamze kaya dedi ki...

Seni çok seviyorum CUMHURBAŞKANIM 'RECEP TAYYİP ERDOĞAN ' ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN ,

Gamze kaya dedi ki...

RECEP TAYYİP ERDOĞAN 🙏🏻

Adsız dedi ki...

dikiş diktiğim için blogunuza takıldım, turkiyede gerçekten demokrasi olduğuna inanıyor musunuz? siz komiksiniz, bu yazı da son derece sürreal, aradan altı ay geçti hala boyle dusunuyor musunuz?

dikisdersi dedi ki...

Demokrasi oldugunu düşünmüyorum 😔 Maalesef .halkın seçtiği Başbakanı bile gezi ile indirmeye kalkan antidemokrat insanlarımız varken basıl düşünebilirim ki çok üzücü çok

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...