Ads

3 Aralık 2014 Çarşamba

fotograf


merhabalar burayi uzun zamandir ihmal ettigimin  farkindayim  .yukaridaki resimlerimden anlasildigi uzere fotografcilik kursuna basladim.ne yapiyorum derseniz fotograf cekmeye calisiyorum.bide itiraf etmeliyim http://instagram.com/dikisdersi burada biraz daha aktivim .en kisa surede bitecek islerimle burada olmayi bizde istiyoruz.baska planlarimi da uygulamaya calisiyorum.ondan da haberdar edecegim sizi sadece cok yogun gunler yasiyorum .simdilik benden havadisler bu kadar .gorusmek umidi ile 

3 yorum :

Seda Özlen Erdoğan dedi ki...

Ben de iki yıl önce bir dslr almıştım... fotoğrafçılık konusunda internetten biraz temel bilgi sahibi oldum ama kurs ihtiyacı hissediyorum açıkçası... gittiğin kurs ücretli mi acaba?

dikisdersi dedi ki...

ismek kursuna gidiyorum seda .ücretsiz .eger yetmezse ücretliyide düşünüyorum .kısmet tabiki

merve dedi ki...

merhaba. uzun zamandır dikiş makinesi almak için araştırma yapıyorum. bir dikiş makinem var ama brother'ın gazete kuponlarıyla verdiği fonksiyonları çok az bir makine.. pfaff hobby 1142'yi birçok kez önerdiğiniz için onu almayı düşünüyordum. ama şimdi pfaff'ın passaport 2.0 modeliyle hobby 1142 arasında kaldım. beni düşündüren şey passaport modelinin elektronik oluşu. sanki daha çabuk bozulur gibi geldi. diğer yandan passaportun özellikleri daha fazla. passaportun artı olarak hız ayarı ve ıdt fonksiyonu var. hız ayarı işime yarar gibi geliyor. çünkü dikişte o kadar usta değilim. sizce iki makine de aynı kalitede midir? her ikisi de kalın kumaşları dikmekte aynı performansı sergileyebilir mi? gerçi videolarda izlediğim kadarıyla birkaç kat kotu bile ikisi de zorlanmadan dikiyor. ama elektronik olunca kafası karışır mı diye korkuyorum. çok soru sordum. :( cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...