Ads

13 Haziran 2014 Cuma

pantolon ,beraber dikelim

üstümde ki bluzu 2 sene önce almış  hiç giymemiştim .o zamanlar 40 bedendim .zaten hanım hanımcık giyinmeyi bir tek dügünlerde  severim ..akşam kandil di ve fotograflarımı yayınlamanın zamanı geldi geçti deyip resimleri çektik .

kumaş olarak keten tafta almıştım 

şimdi 36 bedenle 38 arası birşeyim .zayıflıgımı göstermek için dur bluzu üstümde gereyim dedim .üst beden bady çalışıyormuşum gibi dursa da yok zayıfım efenim  .marifet gibi anlatmıyorum zayıflıkta hoş degil haberiniz olsun .iki tahta gibi duruyorum .yüzüm çökük ,ruhum yorgun .

saçımda sevemedigim beyazlarım ,yüzümde de alışamadıgım kırışıklıklarım var aynadan poz verdim ee haliyle 5 sene daha genç görünüyorum :)
resimleri ablamın kızı çekti .sinem çekse haliyle daha iyi çekerdi .sanırım hafta sonuna müsait oluruz ve dışarı da resim çektirip öteki  pantolonlarımı paylaşırız .
çok beklettiğimin farkındayın .acı kayıplardan sonra yayın yapmak içimden gelmedi hala da gelmiyor .sonra,  sonra arkadaşların yayınlarını toparlamalarını bekledim . böylece uzadı .sonra yaz temizligine giriştim . süreç uzadı da uzadı .

katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim .benden renk, seçenek beklemeyin biliyorsunuz artık  ya siyahım ya beyaz .:)
renk seçmeyi bilmedigimden kolay kolay renkli kumaş alamıyorum .aldıgım da da modası geçip gidiyor dikene kadar .

gri olan insanlardan nefret ederim bu arada .:)

model burda dergisi 05/2012  108 A cepleri pek hoş olmadı ,yaparken iptal etmenizi tavsiye ederim .bu kalıbı 3. kez çalıştım bu sefer ceple çalışayım dedim . cepli halide güzel olmadı .
kalıbı 36 beden kullandım .
http://burdastyle.ru/modeli/bryuki-shorty/burda-2012-5-108-a/

devam edecek ...
bu şarkıyı dinliyorum

9 yorum :

Pembe Kreasyon dedi ki...

Model çok hoş ayrıca gayet hoş görünüyosun ama biraz yorgunluk halsizlik var yüzünde :)

biç ki dikesin dedi ki...

yüzün de, ruhun da, pantolonun da çok güzel. Ellerine sağlık. Sevgiyle :)

Hobi Zen dedi ki...

Bluz da, pantolonon da, sen de güzelsin :)

Yaşamın Çizgisinde dedi ki...

Canım zayıflığı ben seviyorum ama elime geçmiyor maalesef. Bence sana da yakışıyor. Yüzün de çok hoş. Pantolon ne kadar da güzel durmuş üzerinde. Güle güle kullan. Sevgiler...

aycan ulus dedi ki...

Bence çok hoşsunuz. İnsan sadece kendine yakıştıramıyor :)) Size söylüyorum ama bende aynı hissediyorum bazen. Pantolon harika bu arada :))

Neslihan Eryuksel dedi ki...

Çok da hoş gözüküyorsunuz,bece çook fit...

ANTİGONE dedi ki...

bluz da pantolon da çok güzl olmuş. ama asıl manken güzel ;))

aysun dedi ki...

Merhaba çok güzel şeyler yapıyorsunuz elinize sağlık.Benim size bir sorum olacak. Sanayi tipi dikiş makinalarından hangisini tavsiye edersiniz? Bana kalın şeyleri rahatlıkla dikebilen bir makina lazım. Şu an Singer kullanıyorum sürekli sorun çıkarıyor.Sanayi tipleri sadece düz mü dikiyor, hem düz hem zigzag dikeni var mı?
Başınızı şişirdim şimdiden teşekkürler.

dikisdersi dedi ki...

juki yi tavsiye ederim ,zigzag yapıp düz dikenleri malesef yok :(sadece düz dikiş yapıyor ,estagfirullah olur mu başım şişmedi.teşekkür ederim

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...