Ads

3 Mart 2014 Pazartesi

burda nisan 04/2014

bakınız kısa pantolon bacak boyunu ne kadar kısa gösteriyor
beyaz tulum da  hoş olurmuş .bu model tulum değil .

beyaz ve grinin uyumu .
ne yapıyoruz ...kısa bacak boyu olan hatunlar paçası kısa pantolonlardan ısrarla kaçıyoruz ...önce buraya yorum yaptım .resimleri gördükçe yüklüyorum .yükleme sırasına göre  değil kendi kafasına göre yükleyen bir bloggar ara yüzü ile karşı karşıyayım .burda dergisi nisan 2014 sayısı önizlemeleri böyleymiş efenim .
bugun ne yaptım derseniz .? dişçimden sonra dayanamayarak İMÇ bloklarına gittim.bilgisayarlı dikiş makinelerine baktım .bilgisayarlı sanayi tipi dikiş makinesi kullanan var mı aranızda . fikir alabilirim .her türlü görüş, öneri, eleştiriye açığım bu konuda :)
bol dikişli günler diliyorum

2 yorum :

Aysun dedi ki...

Beyaz tulum harika :)

Hepsini dikebilmeyi çok isterdim :)

Sevgiler..

Betul Aksoy dedi ki...

Merhabalar... Bize 20 gün kadar önce (Afyon Halk Eğitim Kurslarına) Janome makinalarını tanıtmak seminer verdiler. Ben Janome 6260 QC modelini 1 yıl önce aldım tanıttıkları makinalar çok güzel içlerinde bilgisayarlı olanda vardı ona bayıldım kendi makinamdan da memnunun ama keşkelerim var mesala MC 5900 QC modelini alsaysaymışım onun özellikleri de çok güzel benimkine göre Bir de bize modelini bilmiyorum yeni bilgisayarlı modeli çıkmış fiyatı 3,800 civarlarında belki daha fazla da olabilir onu tanıttılar çok güzeldi dediklerine göre dünyada tek fabrikası olan dikiş makinalarıymış Japonya da ve tokyo da üretim yapılıyormuş iç parçaları Döküm dış aksamları plastikmiş Diğer firmaların fabrikları yok fason üretim çin işiymiş dediler Semineri veren firma Demirbilek makina sanayi bizde janome ve jukı marka dikiş makinaları vardı Juki servise istanbula gitti ama Janomeler daha gitmedi halk ğitim kurslarında kullanıldığını tekrar hatırlatayım bireysel kullanıma benzemiyor Belki bir fikir oluşturabilmişimdir. Şimdiden hayırlı olsun......

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...