Ads

26 Şubat 2014 Çarşamba

Biz Beraber Diktik

http://byhandeerdede.blogspot.com.tr/
http://evciwomen.blogspot.com.tr/
http://byhandeerdede.blogspot.com.tr/
http://ikitanemvebiz.blogspot.com.tr/
canım arkadaşım ellerine saglık ,pek bir yakıştı ,darısı benim başıma ,Nurten hanımcım 5 senelik blogdaşım biraz kayırayım değil mi , işin gerçegi mantosu çok güzel olmuş .
beni ilk blog tuttugumdan beri yorumlarıyla hep arkamdadır .http://nurtenbegendi.blogspot.com.tr/
yayınlarımla degil varlıgıyla da hissettirir kendisi ,seviyorum seni Nurten :)bir gün yolum sen sebep afyona düşecek :)

http://ykaplaner.blogspot.com.tr/http://hobbyismyworld.blogspot.com.tr/

bende seni seviyorum hobby dünyasım .:)
arkadaşım kalitesinden hiç ödün vermez .kayseriye gitme aşkımı deprestirdi son paylaştıgı resimler .
kayseri ve  afyon ne güzel memleket ,pastırma canavarı oldugum için ben oralarda yaşamayı çokk isterdim :))yeni etkinlik yaparmıyız yaparız tabiki ,bir kendimi ayarlıyayım birazcık başka işlerim var onları halledeyim ,olur inşaallah .

manto dikelim etkinliginde bir yayınım daha olacak sanırım linkleri toparlıyorum .yetiştiremeyen arkadaşlarım da var .onları da bekleriz .bekleriz degil mi?:)

yeniden çok çok teşekkür ederim katıldıgınız için .sağolun kızlar :)
bir önceki yazının linki http://www.dikisdersi.com/2014/02/biz-beraber-diktik.html burada biz beraber diktik 
hoş kalın 

13 yorum :

Hobby Dünyasım dedi ki...

Çiğdem'mimmmm istedigin pastırma olsun. Hemen yığayim kapına.... Kayseri'ye birlikte gidelim. Mihmandarlik yaparim sana... Bir etkinlikte orada yaparız. .. Kumaş taşıma etkinliği....:))))

dikisdersi dedi ki...

şahinler sucuktan kardeşim her ay 2 kilo alıyor :))oradan geliyor saolsun sevdigimi bildiginden yanına da sucuk alıyor ,ayıptır söylemesi. cevahirde kayseri mutfagı var bilirmisin ,onlar bizi kayserili sanıyorlarmış :))ne kadar sık gittigimi sen anla

almış kadar oldum sagolasın .gitmeyi istiyormuyum evet ablam çok güzel yerler oldugunu söyledi kayserinin hatta tokinin evleri yapılıyor dedi oradan alalım dedi ,bir ara gönlüme çok yatmıştı .gitmeyi gerçekten istiyorum erciyesi görmek ,yanılmıyorsam dogru dagın ismini söyledim ,ablam öve öve bitiremedi güzel yurdumun en temiz insanları orada dedi hatta. bu ablam da pek fena :)nereden giriş yapacagını biliyor
kumaş taşıma etkinligi ,valla kız kardeşin ve gelininize hiç dur dedem kumaş konusunda hiç otokontrollü degilim ,ben söyliyim :))seni saf dışı ederiz :)

nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

Canııım, ben de seni seviyorum. Muhakkak Afyon'a gelmelisin bence de. Hatta önceden haber ver, izin alayım ve beraber gezelim. Çünkü izin biraz merasime tabi bizde, önceden ayarlamak lazım :) Seni kaplıcaya götüreyim, sıcak su, kese... Oy, oy, oy, oyyyy.

Hobi Zen dedi ki...

Ah hocam, ne kadar isterdim benim diktiğimi de bu güzelliklerin arasında yayınlamanı. Ama etkniliğin büyük bir kısmında ciddi anlamda rahatsızlanmıştım. Hatta 1 aya yakın bir süre sağ elimi hiç kullanamaz haldeydim. Son birkaç gün kala da yetiştirmem diye yapamadım açıkçası. Özrümü kabul eder misin bilemiyorum :(
İnşallah Allah bir mani, keder vermezse bir dahaki etkinliğinde en başta ben yaparım. O zaman belki beni affedersin :)

Hobby Dünyasım dedi ki...

Şahin iyidir. Kayseri Mutfağını biliyorum. Ama Kaşıkla'yi tavsiye ederim. Dahası benim Kayseri yemeklerimi şiddetle tavsiy ederim. Mantı, yağlama, yağ mantısı, sarma....üstüme yoktur... Ablanı dinlemelisin...Erciyes Dağını görmelisin hele kayak yapıyorsan....pistten inip direk mangalda sucuk ekmek tadından yenmez... Alışverişe gelince gelini bilmem de Kızkardeşim çok memnun olur... Gelin görümcesinin sözünden çıkmaz.!!! Tabi Kızkardeşim senin gibi terziyi hiç kaçırır mı????

Hobby Dünyasım dedi ki...

Nurten Hanım izin alınca banada haber verin. Sıcak su, kese......oy,oy, oyyyy...

dikisdersi dedi ki...

kanıma giriyorsunuz :)))

dikisdersi dedi ki...

hiç hamama gitmedim ,kaplıcalara gitmedim kayseriyi görmedim ,afyona gitmiştim :)))
bir tarafta kaplıca bir tarafta kayak Allahım
pasaportumu çıkaracagım kısmetse bu hafta yurt dışına çıkacagım ,durup durup tatilimi orada yapmaya karar verdim ,kısmet olursa bulgaristan kayak yapmaya :)sonra annemle babamın memeleketi kosava ve makedonya ya gidecegim kısmet tabiki erken yatıp erken kalkabilirsem bu hafta bu işlerim var planlar degişmezse ,inşaallah yazın oralarda olurum

hobi zen canın saolsun arkadaşım ,ne zaman istersen ,affetmek ne demek ,kırılmadım ki ,sonuçta dikiş meşaggatli bir hobi ,ha deyince olmuyor ,birde elinin dikişte ustalaşması gerekiyor ceket ve manto için ,belkide senin açından daha iyi olmuştur ,öyle bak :)olanda hayır varmış de ,ilk manto ve ceketlerimin kumaşlarını heba etmiştim ipekişin ,o zamanlar çarşambada bilmezdim ,fatihte dogan kumaş vardı bilirmisin ,al oradan manto fiyatına kumaşları gel evde yalap şalap dene ,annemde yardım etmezdi :)sıf bıkayım bırakayım diye hey gidi gençlik gey .öyle de giyiyormuşum yalap şalap diktigim şeylerden ne de keyif alıyormuşum giyerken ,birde yarasa kol moda o zamanlar sen anla :))

İLKNUR YAĞMUR dedi ki...

Aaaa, Kayseri`ye yolunuz duserse ben de beklerim. Ben de Kayseri de yasiyorum. Hepinize sevgiler sekerler. :)

sadecenaciye dedi ki...

herkesin ellerine sağlık
hepsi çok hoş benim pelerin bitti ama fotolanıp koyulacak buradaki halinden çok daha güzel oldu:)
tekrar buluşmak üzere...

Hande Erdede dedi ki...

dün manto etkinliği linklerini paylaşmaya başlamış olmana sevindim, bugünkü postta ilk kendimi görünce bir daha sevindim sonra bir resmimi daha gördüm bir daha sevindim. Sevindim de sevindim. :)))Allah'ta seni sevindirsin inşAllah. Sağ olasın Çiğdem çok güzel bir etkinlikti.

PEMBE MAVİ dedi ki...

EVCİWOMENİN DİKTİĞİNİ GÖRDÜM ÇOK GÜZEL

ikitanemvebiz dedi ki...

Bütün mantolara bayıldım ne kadar güzeller öyle çokkk beğendim katılan arkadaşların ellerine sağlık , güzel insan Çiğdemcim sağlıcakla kal a.e.o.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...