Ads

24 Aralık 2013 Salı

Kendin dik Yılbaşı hediye çekilişini duymayanınız varmı ?dügmelerin güzelligine bakarmısınız .
iremin hep zevkli oldugunu biliyorum.istanbulda oturduğum için ben katılmıyorum. bunları yaşadıgı şehirde bulamayan dikiş diken arkadaşlar var .
çekilişe katılmak için ne yapmanız gerektiği kendi  sayfasında var  ,hemen ışınlanın  oraya http://www.kendindik.com/2013/12/kendindikcom-yilbasi-cekilisi.html#comment-form
hediyeleri  kazanan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin güzel şeyler diksin diyorum .

6 yorum :

Kendin Dik dedi ki...

Çiğdem'cik, çok şekersin ve çok alemsin! İstanbullulara bir garezim yok. Türkiye'nin her yerinden katılabilirsiniz. Zaten kumaşlar düğmelere eşlik etsin diye var. Esas hediye düğmeler :)))

Yazdır şekerim adını. Hem o siyah beyazlı kumaşta senin adın yazıyor bak!

dikisdersi dedi ki...

olurmu hiç öyle burada dügmeyi istedigimiz gibi buluyoruz gerçekten de ulaşamayanlar var ,almış kadar kabul ediyorum ben .sen gönlünü ferah tut .amaç linkini vermekti :))

Kendin Dik dedi ki...

Sevgiler! :D

Adsız dedi ki...

size bir şey sormak istiyorum geçen sene ocak ayindaki diktiğiniz kirmizi mantodan bende dikiyorum ama ilk defa bir manto diktiğim için bilemediğim yerler var birde kruvaze bir model olduğu için klapasına tela yapiştirmasam acaba olur mu?çünkü ön tarafi kuruvazeden dolayi geniş ve dört kat telali kumaş çok sert durur gibi geliyor telalamadan yapsam nasil olur? mantoyu yeni kestim daha
yardimci olursaniz çok sevinirim..
teşekkürler..

dikisdersi dedi ki...

hayır ,kruvaze kısmını da telalamalısınız .esas önemli olan orası .üst yaka orada kalıyor .orası çok önemli ...

Adsız dedi ki...

teşekkür ederim cevapladiginiz için

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...