Ads

31 Aralık 2013 Salı

burda dergisi şubat 2014

burda dergisi şubat sayısı bana yazın geldiginin habercisi gibi :)seviyorum yazı .hoş daha 11. ay burda dergisinieline almamış biri olarak 2. ay  burdasının resimlerini buraya yüklemek ne kadar dogru :)vakitsizlik efenim vakitsizlik .
yaz mevsimine pastel tonlarla giriyoruz demekki ,daha fuşyadan birşeyler dikecektim :)
bakınız bir kaç aydır burda dergisi yazıları hazırlamamışım 
bir kaç parça yarım işim vardı .birde dikiş olmayan işlerim vardı .
bir kaç gün daha sürecek gibi 
yeni yıl mı ...yok ben yeni yıl kutlamıyorum .
bu gece sanırım bol bol dikiş dikerim .tv  seyretmem ve evdeyim  .astar çalışmam var onu tamamlayıp mantoya geçecegim tulum astar ceket  .kısmet olursa bitirip sergilerim.

20 yorum :

biç ki dikesin dedi ki...

bu burdacılar neden hep güzel modelleri büyük beden de veriyor ki sanki! İşin yoksa küçükltmekle uğraş. Musmutlu yıllar diliyorum bu vesileyle, sevgiler :)

Nilgün Sözveren dedi ki...

En son resimdeki kısa ceket çok hoşuma gitti , alıp ondan bir tane dikmek lazım , yılbaşı kutlamayanlardan biri de benim , ben de dikis dikicem bu aksam , kolay gelsin size de , sevgiler ..

Adsız dedi ki...

abla yorumlarina ayrı hastayım :-)çok sewiyorum seni bu sayı bence güzelmiş:-)

Seçil Duran dedi ki...

Benim begendigim model de buyuk beden. Bana da ugrasmak zor geldiginden ugrasmicam gibi

türkan engin dedi ki...

O en sondaki ceketin sırtı niye öyle kabarık? Hemen hepsi kalıpsıZ uydurulabilir gibi geldi bana. Birsek sarı pantolonu beğendim. Bu arada mantom bitmek üzere ama bana hala davet gelmedi. İyi yıllar.

dikisdersi dedi ki...

çok özür dilerim gelmemiş miydi :((

dikisdersi dedi ki...

mutlu yıllar biç ki dikesin

Nilgün .ceket için alacaksan açılımı görerek almanı tavsiye ederim :)
büyük bedenlerre ayrıcalık tanınıyor :)zaten onların dergileri var degil mi ama .
ablacım sen kimsin :))muhabbet yapıyoruz burada :)

nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

Canım yeni yılını kutluyorum.

Yelda Kaya dedi ki...

Ben modelleri beğensem de bakmakla yetiniyorum maalesef. Bu arada büyük beden eteği beğendim. Sevgiler. :)

hobimanik dedi ki...

büyük beden gömlek çok güzel

suhuba dedi ki...

Bu sayiyi sevdim

NeOn dedi ki...

Genel olarak bazı büyük modellerin küçük bedenlerini bir sonraki ayda veriyor. Beğendiğim birkaç parçanın kalıbını küçültmeye niyetlenmiştim ama sonraki ayda bi baktım ki zaten istediğim modeli vermiş, 2-3 kere geldi başıma iyki uğraşıp çıkarmamışım, tabi hepsini verecek diye bir şey yok.

Adsız dedi ki...

BÜYÜK BEDEN GİYEN ,BULAMADIĞI İÇİN ,SATIN ALAMAYIP DİKİŞ ÖĞRENİP KENDİ KENDİNE DİKMEYE ÇALIŞAN BİRİ OLARAK ESEFLE OKUYORUM YORUMLARINIZI ARKADAŞLAR...HER YERDE KÜÇÜK BEDEN BOL BOL VAR,BİRAZ DA EMPATİ LÜTFEN..DİKİŞ DİKMEYİ SEVEN HERKESE SEVGİLER...DİKİŞ DERSİNİ ÇOK SEVİYOR HERKESE TAVSİYE EDİYORUM SEVGİLER kezban

Adsız dedi ki...

merhabalar bence güzel bu sayı alakali değil pek ama sormak iştedigim birsey var yatak ortuluk kumaş nerde bulsbilirim bilen var mi:(

Adsız dedi ki...

canım benim niye acaba 11.ayın dergisini almadın,ocakta geldi bekliyorum seni FATMA ABLA :)))

dikisdersi dedi ki...

fatma abla,arada bir cadde var .gelemiyorum :))çok yogunum malum seçim arefesine girdik :))başka işlerim de var :)gelirim birkaç güne kalmas .

yatak örtülk kumaşları eminönü yenicaminin arka sokaklarında bulabilirsin .bursa kumaş da vardır .o cadde de çeşitli dükkanlarda da vardır ...

nurhan dedi ki...

Sevgili Çiğdem hanım,48 beden fitilli kadife kumaştan cepli pantolon biçtim cep torbalarını diktim teyelledim giydiğim de meğerse arka parçanın bel kısmı lastikli modelmiş.kilolo olduğum için lastikli kaba durur mu. sadece arka parçayı daraltarak lastiksiz modele çevirebilir miyim.kalıp bozulur mu.kusura bakmayın.şimdiden teşekkür ediyorum.

nurhan dedi ki...

Sevgili Çiğdem Hanım rahatsız ediyorum ama bir şey eklemek istiyorum.dün akşam sorduğum pantolon kalıbını inceledim daraltmak için sadece arka yan bel dikişlerindenmi daraltmam lazım.arka ortası bel dikişinden daraltılır mı.bu daraltma işlemlerinde kalıp bozulur mu.arkada pens yok.pens koyabilirmiyim.teşekkürler.hoşçakalın.

tasarım dünyam dedi ki...

Bu sayıdaki modeller güzelmiş gerçekten. Ayrıca yatak örtüsü için kumaşı Haco Pulo Han'da da bulabilirsiniz. Bursa kumaş pazarından yukarı doğru giderken sağda kalıyor. Fiyatlar da Bursa Pazarı'na göre daha hesaplı.

tasarım dünyam dedi ki...

Bu sayı güzelmiş gerçekten. Ayrıca yatak örtüsü için kumaşı Haco Pulo Han'da da bulabilirsiniz. Bursa kumaş pazarından yukarı doğru giderken sağda kalıyor. Hem çeşit çok hem de fiyatlar Bursa kumaş pazarına göre daha hesaplı.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...