Ads

29 Kasım 2012 Perşembe

burda dergisi 01/2013

mantonun rengine bayıldım 
burda  dergisi bu ay ki sayısında bunlar yer almaktaymış .burda dergisi 0cak 01/2013 hayırlı olsun 

kaynak

13 yorum :

suhuba dedi ki...

Dikiş dersim günaydın,

Bakalım kimlerden neler çıkacak :)

Printingtextil Natasha dedi ki...

I just buy 12/2012! This is new for january? I can beleive it. Wonderful

şule dedi ki...

merhaba.vintage kalıplarınıza talibim sizi uzun zamandır takip ediyorum kadın giysileri dikimi dersi veriyorum.sizi uzun zamandır takip ediyorum sizin kadar internetle haşır neşir olamıyrm küçük bir kızım var o nedenle bana dergilerden ayırırsanız sevinirim.kesinkile alacam ve de istanbuldaki adresi gönderirseniz çok memnun olurum teşekkür edeim.
sule_akguc@hotmail.com

leman dedi ki...

Merhaba çiğdem hanım, alakasız olacak ama size bir şey soracağım. Kalça hizasında bir ceket için 2 metre kumaş aldım, hatta satıcı 1.5 demesine rağmen 2 metre aldım ancak şimdi burda dergilerini karıştırırken ceketler için daha fazla gittiğini gördüm. kalça hizasında çok fazla detayı ve bedene oturma özelliği olmayan bir cekete ortalama ne kadar kumaş gider acaba?

dikisdersi dedi ki...

kaç beden?elinisdeki kumaş yetmeli .170idealdir .2metre çok daha iyidir .kuplu falanda dikersinis

mevlüde Turk dedi ki...

O rengine bayildiginiz modeli ben diktim ama kumas secimimin yanlis oldugunu giyip; hakim cuppesine benzedigini gordugumde anladim:)) kesinlikle kase tarzi kalin kumastan dikilmeli. Modeller yine vasat gibi geldi bana:(( Ama paylasim icin tesekkurler:)

dikisdersi dedi ki...

aba kumaşı olabilir ,yada örme ve keçeleştirilmiş kumaştan hoş olur

mevlüde Turk dedi ki...

Evet haklisiniz kalin oldugu surece hepsi hos olur bencede, ben utancimdan bloguma koymadim valla:) birde turkiyeye geldigimde kenarlarina piko yaptirdim, astar olayi olmadigi icin:)) tam hakim cubbesi oldu yani:)))

dikisdersi dedi ki...

olsun giyersin güle gülle kullan tecrube olmuş

gulizz dedi ki...

Hemen cevaplamışsınız sağolun, 38 beden fakir kol, bebe yakalı ya da hakim yakalı kısa ceket. Hani cickız ceketleri olur ya hanım hanımcık onlardan. Eski bir ceketi kalıp gibi kullanıp dikecekmişiz, adam 150 cm deyince ben 2 olsun kesin olsun dedim ama burda dergisinden birkeç detaysız modele baktım rastgele, 2.30-2.40 ölçü verdiklerini gördüm. Cevabınız iç,n tekrar teşekkürler :D Bir de ben özel dikiş dersi nasıl veriyorsunuz onun için bilgi alıp görüşmek isterim, maille mi ulaşmalıyım, nasıl yapalım bir yol gösterin :)

gulizz dedi ki...

Bu arada başta leman yazan benim, isim kargaşasını gözardı edin google hesabım açık değilken gerçek ismimi kullanmak yerine aklıma ilk gelen ismi yazar geçerim :)) Çok kişilikli değilim ama bol rumuzluyum :))

dikisdersi dedi ki...

dikisdersi gmail.com hesabıma mail atabilirsin.2 metre hayda hayda yeter diye düşünüyorum kuplu bile yapabilirsin

nalan dedi ki...

kuzum ocak 2013 burdasının tüm modellerini sen vermiştin galiba bulamıyorum. Senin bana yolladığın burda linklerini de düzgün kullanamıyorum:(
bana ne diyeceksin:))

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...