Ads

1 Kasım 2012 Perşembe

beraber dikelim burda 11/2012 de

Eda arkadaşımız 
http://designbyeda.blogspot.com/search?updated-max=2012-10-20T19:05:00%2B03:00&max-results=1&reverse-paginate=true
en çok begeni aldıgı için onun blogunda misafiriz
herkese tek tek misafir olacağız
şimdi Edadan başlayalım sonra resimdeki sıralara göre gidelim .kimseyi kırmayalım ,kimseye haksızlık etmemiş oluruz.


kolay dikilmiyor bu elbiseler.
nelerden feragat ediyoruz bir bilseniz
14 kişi sendeyiz Eda kolay gelsin ...
hatta kimse kırılmasın 14 kişi devirdaim ev sahipligi yapalım .katılmak isteyen arkadaşlar  o  ev sahibinin linkini verip misafir olsunlar ,bu daha mı iyi olur .fikirlere acıgım .
çünkü ben çok insanı kırdım gibime geliyor...:(( 

15 yorum :

KendinDik.Com dedi ki...

Amaan kim ne kırılacak... Ama çok girmek isteyene de hayır dememek lazım bence... Nihayetinde bir resim ve bir link ekleniyor sadece... Ben şimdi Eda'ya da gidip yorum bırakacağım. Bir etkinlik logosu yapmak lazım. Ben onu buton gibi düşünmüştüm başta, tıklandığında ilgili sayfaya giden. Ancak her ay bir kişideysek zor olur onun linkini sürekli değiştirmek.
Sana da bir sürü iş oldu. Teşekkürler tekrar hepimizi organize ettiğin için :)

dikisdersi dedi ki...

yayınlamadığım yorumlar ve mailler var :((kırıcı kelimelerde var ,

ama o zaman sadece benim blogumda olurdu ,beni bilen biliyor .amaç bilinmeyenleri paylaşmaktı ...ben katılım az olur dedim .3 4 kişi falan kendi aramız da döneriz diye düşünmüştüm .

o zaman da herkes ev sahipligi yapamazdı kalabalık olsaydık .sadece benim yapmamla da olmazdı.Türkçe yine gitti:)anlatabildim sanıyorum .

zuhal tanrıkulu dedi ki...

günaydınlarr :)) misafir konusuna girmiyorum hiç:)) hemenn eda arkadaşımızın elbisesine yorum yapıyorum :) edacım elbise mükemmel olmuş eline yüreğine sağlık iyi günlerde kullan ... elbise dışında örneğin o kolye hiç olmamış ve sacını at kuyruğu olsaydı daha şık olabilirdin ( benim düşüncem ) amaa söz konusu elbise olduğu için bizimlesin :)))

suhuba dedi ki...

Dikiş dersim,
Ben hala ne oluyor anlamaya çalışıyorum. :) Yabancı kaldım. Birdahaki model seçimi için edanın sayfasına gidilecek sanırım. Hadi bakalım. Edaya gidelim.
Ama kendine fazla yükleniyorsun gibi geldi bana. Sadece birlikte birşeyler paylaşmak amacındasın. Ve herkese çok yardımcı oluyorsun. İlk tecrübeyle atlanan detaylar olabilir, hoş ben böyle birşey görmedim ama olsa bile buradaki kimse alınmaz hepimiz paylaşmaya geliyoruz. Amaç aynı birşeyler öğrenip, dikiş severlerle olmak enerji alabilmek. Buraya kapris sitem taşındığını hiç görmedim. Güzelliğide bu zaten...

blogdayaparimkariyerde dedi ki...

ben anladım üstadım:) doğru diyorsun hep senin uğraşman da olmaz çünkü ciddi zaman ayırmak, uğraşmak gerekiyor. bu ilk etkinlikti diye de biraz karışıklık olmuştur tabi,zamanla oturturuz düzeni. Emeğin için teşekkür ederiz:)

Hobby Dünyası dedi ki...

Seni gerçekten çok yorduk canım benim... Bir de bu yorgunlukla kimlerle uğraşmışsın.Amaç birlikte bir şeyler yapmak ortak bir yerde buluşmak.Başka emellere sahip olanların olması gerçekten çok kırıcı...anlamsız.Sen yayınlamışsın ben yayınlamışım ya da bir başkası...ne önemi var! ...ben çok heyecanla katıldım.Hatta 12 yaşındaki oğlum bile merakla takip etti.Katılan herkesinde aynı heyecanı yaşadığını umuyorum.Yaotığın açıklamaların da çok faydasını gördüm.Bir çok şey öğrendim.Yeniden her şey için teşekkürler.

designbyeda dedi ki...

çok teşekkür ederim :) ve fikrini gerçekten beğendim.ev sahipleri belli olsun ama katılmak isteyen de katılsın.

Esra Sevgi dedi ki...

bence guzel bır fıkır olmus:)

Merve Güçlü dedi ki...

Ben seni tebrik ediyorum bence çok iyi bir organizasyona imza attın.ben işlerimden dolayı çok istediğim halde katılamadım ama olsun takip etmek bile çok keyifliydi gerçekten.Ayrıca kırılacak bişey yok dediğin gibi kalabalık bir katılım oldu ee sende makina değilsin hangi birine koşturucaksın.İnş birdahakine katılabilirim sen gönlünü ferah tut adaletli bir etkinlik ve dağılım oldu.Tekrar teşekkürler :)

hayal-et dedi ki...

Bencede çok zor bir iş. Teşekkürler bizimle uğraştığın için. Ben üstesinden gelebilirmiyim bilmiyorum gerçekten.

KendinDik.Com dedi ki...

evet, anlatabildin :)) ay çok alem, kim niye kırılsın anlamadım :)) ben de sonradan araya girip, katılmayı çok istemiştim ama sana saydırmak aklıma gelmezdi doğrusu :D
aslında sanırım şöyle yapmak en hakkaniyetlisi olacak. bu ilk çekirdek ekip arasında etkinliğe evsahipliği yapmak isteyen var mı diye soralım. diyelim ki 10 site çıktı. onlar arasında dönsün iş, ama isteyen herkes de istediği ay dışarıdan katılsın.
böylece onu bunu takip etmekle uğraşmak istemeyen uğraşmaz, isteyen de katılmış olur...

Miray dedi ki...

Öncelikle Eda' yı tebrik ederim. Böyle bir etkinliği başlattığın içinde sana çok teşekkür ederim. Bence sana iletilen olumsuz yorumları kafana takma.Yaptığın kolay birşey değildi.Çok da güzel organize ettin...KendinDik.com' un fikri de çok güzel, bence yapabiliriz.

dikisdersi dedi ki...

miray aynı şeyi söyledik te ben sabah sabah uyumadan yabancı bloglardan çıkmışken Türkçem allak bullak oluyor:))evet ev sahipligi etmek isteyen blogları sormalıyım .istemeyende olabilir ...

Miray dedi ki...

bende ev sahipliği yapmak isterim:)

ikitanemvebiz dedi ki...

günaydın
böyle bir organizasyonu başlattığın için ellerine yüreğine sağlık çok teşekkürler zaman istiyor gerçekten arkadaşların ve senin fikrine bende katılıyorum canım . Sevgiler

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...