Ads

25 Eylül 2012 Salı

dikiş teknik kitablarımı merak edenlere


birde 33 ciltlik babalar gibi ispanyolca kitabım var :))

iç çamaşırı teknik kitabı


burada ki esas kitap
kitablarımdan bir kaçı .deri dikişi ve rus ça olanları yayınlayamıyorum malum alfabe uyuşmuyor.sanırım 20 taneye yakın kitabım daha var :)

7 yorum :

pınariko dedi ki...

ben anladım sen dikiş kütüphanesi kuruyorsun:))
bende de var:)) singerin dikiş teknikleri kitabı ben okuyorum ama birde ne yazdığını anlasam bir şey anlamıyorum sadece resimlerine bakıyorum:))) bir gün gelecek bende okuduğumu anlayacağım hhahaaa kendime çok güldüm:)) biraz zor anlarım ben burda dergisinde ne yazdığını bile anlamıyorum... Güzel günler dilerim kolay gelsin....

blogdayaparimkariyerde dedi ki...

offf Bridal Couture kitabı beni benden aldı:) ben daha burda dergilerini zor anlıyorum bunları alsam sadece resimlerine bakar dururum heralde:D

fiamma dedi ki...

İyi günlerde kullan kitaplarını ve içindeki bilgileri.
Benim öğrenmek istediğim bir şey var bu vesileyle yardımcı olursan çok sevinirim. Dikiş dikmeyi kendi kendime öğrendim hobi olarakda devam ettiriyorum severek kendimce birşeyler üreterek. Son zamanlarda yine hobi olarak minik Barbie bebek boyutunda bebekler yapıyorum, bu bebeklerin kol ve bacakları çok ince, bu bebekleri yaparken elimdeki kumaşları kullanıyorum kii atan kumaşları çevirmekte çok zorlanıyorum ince biye kalınlığındaki kumaşları çevirmek için kolay bir yöntem var mı bana önereceğin?

dikisdersi dedi ki...

pınariko ,burdayı bende zaman zaman anlamıyorum :)bildigim gibi dikiyorum ,kuracagım kütüphanemi :)
blogda yaparım kariyerde ,yok o kitap o kdar gösterişli degil pek bişi anlatmıyor ben daha iyi gelinlik kitabı yaparım ,millet adına aldanıp alıyor :))

fiamma :nasıl yaparsın çözüm üretmeye çalışıyorum ki bunny de cubukları gördügümü hatırladım

http://lasewist.blogspot.com/2010/11/its-wadder-with-capital-w.html

bak istersen

fiamma dedi ki...

Verdiğin bilgiye teşekkür ederin, çok işime yarayacak gibi de türkçe bir adı yok bilinen, abuk bir isim takmışlardır muhakkak ve türkiye de satış var mı onu da bulamadım:)) çevirme tüpü! nalbura yol gözüktü yine adamları deli edip kendi malzememi yapacağım:))

kendindDik.com dedi ki...

aaaa, bu yazını nasıl kaçırmışım! tabii oğlanın hastalığıyla uğraşıyorum son 1 haftadır :( Şu pattern magic kitaplarını ayrı bir merak ediyorum. dönem dönem amazon'dan ısmarlasam mı diyorum sonra bırak biraz daha geliştir dikişini öyle diyorum... hiç o kitaplardan birşey diktin mi? yeterince açıklayıcı mı sence?

dikisdersi dedi ki...

istersen mail olarak sayfalarını tek tek atayım kendindik .sonra karar verirsin alıp almayacagına :)

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...