Ads

15 Ağustos 2012 Çarşamba

BrianSews - kenar kıvırma ayagıyla dikiş nasıl dikilir
bis siz olmaz .bis mutlaka :)

madem dikiş dikmiyorum. sadece hevesim geçsin diye bir kenar dikip örgüye dönüyorum ,herkezin işine yarayacak videoları bulup paylaşayım istedim ,iyi ettim mi?

7 yorum :

gooogoook dedi ki...

İyi etmez misiniz? Çok iyi oldu bu, ben de bu aparatı taktıktan sonra Brian gibi yavaş yavaş kıvıraraktan kullanıyor, kendimi beceriksizlikle suçluyordum. Ama heran elinizden kaçacak gibi oluyor. Brian'ın sesini bilmem ama o makinesinin sesi nedir öyle kuzum; muhteşem tıkır tıkır tıkırdıyor, ayy dikiş dikmek istemeyende bile dikiş arzusu uyandırabilir. Harikaymış:) Teşekkürler yararlı post için. Sevgiler:)

dikisdersi dedi ki...

bir sürü makinesi oldugunu biliyorum bu elnanın sesine benziyor :)

dikisdersi dedi ki...

vigorelli :))italyan markasıymış :)

sezobigo dedi ki...

bende kıvırma ayağını yeni aldım ve bugün deneme yaptım:)beceremiyorum diye düşünüyordum niye bu kadar yavaş kıvırdığımı düşünüp ki böyle oluyormuş:)
bu arada ben nedense zigzak ayarında kıvrılır biliyordum nedende?:)
teşekkürler

dikisdersi dedi ki...

sezobigo sen hafif esnet o ayagın yuvarlagına verirken ,çok az ama daha güzel olucaktır

Bal kızın annesi dedi ki...

İnanırmısın bilmem bugün bu ayağı aldım hemde ne işe yaradığını bilmeden.Janome marka dıkıs makınasının ayagı oldu sıngere bu arada :))olesıne almıştım olunca cok sasırdım..kalplerımız bırmıs yada benım ıhtıyacım olan ıcıne dogmus olmalı yehhooo harıkasın..gızlı dıkıs ayagını bulamıyorum:(bırde kenarı dumduz dıken ayagı:))

Adsız dedi ki...

Harikasınız ne işe yaradığını bilmediğim bu aparatlar meğer harikalar yaratan demirciklermiş:) öğrendiğim için çok mutlu oldum,çok teşekkür ederim.
,
bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...