Ads

29 Temmuz 2012 Pazar

ne dikmeye karar verdim

burada eski burda sitesine 
buradan  diktiklerini görebilirsiniz .ben gömlegi dikecegim 


model olarak 04/2005_123 numaralı model .dergiye bakıyorum fakat ben güzelini göremiyorum .birileri yapıp paylaşınca fark edebiliyorum sizde öylemisiniz .


dikeceğim diyorum demesine de:dikiş benim için ütü demek ,bu havada ütüyü değil elime almak göresim yok :) bir kaç gün sonra hava sıcaklığın da biraz düşme olacakmış .o zaman rahat rahat dikerim 


gömlek farklı ama degil mi ,


iyi akşamlar ,

15 yorum :

AtolyeKedi dedi ki...

Vallahi çok haklısın bu sıcakta ütü mümkün olduğunca uzak dursun... Evet değişik bir model gerçekten, şimdiden kolay gelsin.

dikisdersi dedi ki...

saolasın atolye kedi,çok teşekkürler

Mycolourfullife dedi ki...

Selam bende dün aksam basit bir elbise diktim.ama henüz utuleyemedim.haklisiniz cok sıcak.diktiklerinizi takip ediyorum.cok başarılı.ben yeni öğreniyorum evde deniyorum dergilerden birşeyler cok zevkli geldi bana sevgiler..www.mycolurfullife.blogspot.com

ZeyZey Arz dedi ki...

Yeni projelerinizi sabahırsızlıkla bekliyorum.Bende sizin gibi birileri paylaşın beğediyorum.komşunun tavuğu komşuya kaz misali ;-);-)

dikisdersi dedi ki...

mycolourfullife:yakınmayıp tadına varsak keyifli geçecek te :))en azından ütüyü en aza indireyim diye dikiş dikmiyorum ;)

dikiş keyiflidir ,

zeyzey arz.ben model seçemem zaten :))renk te ama dikerim kalıbını çıkarırırm :PP

pınariko dedi ki...

ben dün gece 2 saat kadar ütü yaptım birazdan bir sepet kadar daha var yine ütü yapıcaam siz dikin BEN ÜTÜLERİM YAAAW.. :))

dikisdersi dedi ki...

pınariko:))ahahaha

comet70 dedi ki...

bende turuncu elbiseyi beğendim tarzım spor giyinmek rahat olacak giydiğim kıyafet gece elbiseleri felan giyemiyorum hehehehe

comet70 dedi ki...

bencede gömlek güzel canım aynı pınarcım bende sen gibi oğlan çocukları olanların tümden derdi ütü ikimizinde eşleri dışarda çalışıyo oğlanlar bize yetiyo günde kaç tşört yıka as ütüle aynen bende ütüye varım

dikisdersi dedi ki...

zaten dikiş ekip işi olmalı , altın günleri düzenliyorlar ya dikiş günleri düzenlesek :)düşüncesi bile harika :))))))))

dikisdersi dedi ki...

comet70 ben yeni gördüm o elbiseyi ,abiye dikince 1 kere giyebiliyorum çogunu giymeden veriyorum zaten resim çekilmek için giyiyorum :)spor şeyler dikecegim yakında inşaallah .gabardin ,keten bir sürü kumaş aldım :)bende 3 koca var 3 erkek kardeş :)))

Eslem Ünlü dedi ki...

Gomlek cok tarz ,beklıyorum cnm yaparsın sen yaparsıııın :)
ama ben buaralar zoorrrrla dıkıs dıkıyorum yaa hakkaten sıcak+oruc zorr kardes zor valla, ıs dısarı olmasa hııııc dıkecegım yok ama neyyse:D

dikisdersi dedi ki...

Eslem ben bu yaz dışarı işini hiç alacak durumda degildim :(kendime bile hayrım olmadı :) gerçekten de dışarı dikerken önce torsa çalışıyorum sonra kayma bozulma olmasın diye ana kumaşı kesiyorum . zor dikiş dikiyorum anlayacagınız ,bende keşke kes biç dik yapabilsem ,mesela işi bilmezden önce kerserdim dikerdim kalıplı kalıpsız ,ama teknik ögrenince öyle olmuyor ,farkların ayrıntılarda gizli oldugunu anlıyorum ,bu yazı destana gider :)yorum için teşekkürler;;)

Gabriele V. dedi ki...

Hello dear,
maybe you would like to follow each other's blogs with blogger and bloglovin? I really like yours!

http://www.facebook.com/pages/wolffashion/369430966451649

have a nice day!
gV

dikiş-terapi dedi ki...

ben de model seçmekte zorlanıyorum, birinde görünce hoşuma gidiyor, iş uzun yani. Bu arada bir önceki uzun elbise, yaka ve omuzdan kapanmasa da güzel olurmuş. Böyle de güzel, ellerine sağlık, güle güle giy. Bu arada, dikiş günleri fikrini sevdim.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...