Ads

29 Nisan 2012 Pazar

02/2010_111 modeli skinny e çevirmek

pantolon dikerken önemli olan ag kısmında enine kırışıklıkların oluşmasını engellemektir .arka kısım da da aynı şey oluyorsa ag kısmı bedene oturmak için kasıyor demektir .o zaman ag kısmından içeriye dikiş yapmamız lazım gelir
kalıbın sağ tarafından sol tarafından  2 cm içeri girdim :)

model böyle kalacak ,ben yeni pantolon dikecegim bu sadece denemelikti .yeni modeli de aynı kalıbı kullanarak bitirince cepli falan yapacagım paylaşırım

kemeri olmadıgı için sadece igneli çünkü ,yan kısımlarında potluk varmış gibi duruyor.ama potlukları yok 

buna ne yazacagım ki ,aslında sizle alakası yok :)mervecim annenin kumaşı ,merak etmişsin :)elbise olana kadar sen göremeyecegin için böyle birşey yapabilirim dedim annene:)

7 yorum :

KendinDik.com dedi ki...

Hhahaha! çok şeker! ben de yeni bitirdim kendi skinny pantalonumu. empatik dikişseverleriz galiba :P benimki de parlak bir petrol mavisi oldu. parıl parıl gezeceğiz galiba bu bahar :)

comet70 dedi ki...

canısı ellerine sağlık
söğütlü çeşmede artık pazar kurulmuyormuş canım taşınmış diyorlar bilgin olsun kısmetse 1 hafta sonra ist dayız inş.bi kumaş pazazarına ve dikiş aksesuarlarına denk gelirim keyifli bir alışveriş yaparım sağlıcakla kal arkaaşım

dikisdersi dedi ki...

kendik dik bunu deneme diye kestim aslında giyilmeyecek gibi degil :)kumaşı magazadan aldım :)))da başka model dikecegim şimdi aynı gibi olmasın hatta sen yabancı kalıplara meraklısın vogue nun bir modeli var

http://www.ericabunker.com/2012/04/what-im-wearing-navy-red-gold.html

bayanda her giydigini yakıştırıyor bu modelden kısmet olursa dikecegim de birde bol kestirmişim kumaşı :)))3 pantolon dikerim herhalde :))

comet70 aa bak üzüldüm ben hala ve hala k.köy cuma pazarına cıkamadım ve pazar taşınmış hee çok üzüldüm valla:(((

KendinDik.Com dedi ki...

Sevgili dikişdersi,
Erika'yı ben de takip ediyorum. Güzel dikiyor ama daha güzeli acayip poz veriyor abla :) Giydiği herşey ondan daha bir güzel geliyor gözümüze :P
Ben bir burda modelini uyarladım kendi bedenime göre... yetiştirebilirsem 1-2 güne koyacağım siteye... o zaman bakar değerlendirirsiniz :)
Burda'nın pantalon kalıpları fena olmuyor. Onun için dünya paraya vogue'dan kalıp almaya gerek duymadım bugüne kadar.. yine de yeni modeller gelmiş vogue'a bir değerlendirmek lazım :)

designbyeda dedi ki...

bloğumdaki açıklama için çok teşekkür ederim.benim problemli pantolonum senin üzerinde jilet gibi duruyor maşallah..giyilmez mi hiç süper duruyor..

Suzy Lilibebek dedi ki...

Hee, anladım, bitirmen an meselesi öğretmeni ama, sen kuralları bilip de yapıyorsun benim gibi bulup kalıbı dik gitsin psikolojin yok ki... Öğrettiğin için teşekkürler:)

Pırpır dedi ki...

Arkadaşlar pazara gidiş çok kolay, söğütlüçeşmede ispark otoparkının yanında, büyük türbenin karşısındaki büyük reklam panolarının orada bedava servisler kalkıyor. metrobüsten indikten sonra yürüyerek 3 dakika bile sürmüyor servise gdiş.

Benim için de gidin, Sepeti doldurmadan dönmeyin :( Pazarsızlık çok zor :(

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...