Ads

12 Mart 2012 Pazartesi

leke çıkarıcı ve cutting mat

geçenler de birisine lazım olmuştu sanırım malzeme ararken nette karşılaştık .goblen.com da hobi malzemeleri online olarak satılmakta .kesim makasları biraz pahalı gibi geldi .çift taraflı yapışkan tela da soran arkadaşlar vardı orada o da var .

bu kesim altlıgı büyük 95cm 63 cm .ben aldım mı hayır .zaten singerin kesim altlıgı var kırkyama yaparsam rahat olsun diye almıştım .
bunun bir boy daha büyük olanı var ülkemize gelmesini sabırla onu beklemekteyim  .dikiş aşkımın depreşsin artık ,bugün yarın dikiş makinesiyle tekrardan aşk yaşayabilirim ,havaların bulanık olması da etkiliyor beni ha dedikçe akşamları oturamıyorum makinelerime ,yakında bir kardeş alırım onlara :)

4 yorum :

REÇELİM dedi ki...

o leke çıkarıcı can kurtaran gibi ayol bende kullanıyorumm anında çözüm:))

sevgiler...

nalan dedi ki...

şu çift taraflı yapışkan telayı kullandın mı kuzum?kalınlığı nasıl? çok mu kalın? bana yazar mısın. Bir de keçelerde kullanılıyor mu?

dikisdersi dedi ki...

reçelim:evet gerçekten çok güzel bir ürün ,bu markayı kullanmadım henüz ama biliyorum en azından sonuçta hepsi aynıdır diye düşünüyorum

Nalan ablacım :((henüz deneyemedim elime alıp inceleyemedim ama normal kumaş tela kalınlıgında ve iki tarafı reçineli keçeyide yapıştırırır diye düşünüyorum ki sonuçta craft malzemeleri için yapılmıştır

nalan dedi ki...

sağol canımmm:))

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...