Ads

14 Mart 2012 Çarşamba

baykuş şapka

üretkenliği bırakıp paylaşımcı olmaya gelince iş kolaylaşıyormuş ,baykuş şapkasının yapılışına gelince http://sternen-zauber.blogspot.com/2011/12/ho-to-eulenmutze.html tam da bu adreste çocuklarınıza tıglayabilirsiniz

dün akşam kardeşlerime...yarışmaya katılacağım dedim .sanki kazanmışım gibi :)ütüye ihtiyacın varmı ?
bende ki cevap yok yeni adım zaten :)
neden katılıyorsun?
 onaylanmak istiyorum belki :)
katılıp daha fazla rezil etme bizi:))gülüşüyoruz


öbür kardeş
katılmayı istiyormusun ?
evet,
sponsorun olurum istersen .
vay bee kardeş bu işte :)canımmm
sadece ben istiyorum diye ,bunu diyen büyük erkek kardeş ,adını yazmayayım :)

ben dikiş tekniklerini gösteririm diye bu blogu açmıştım,bir baktım ki mahalle eşrafından ben söylemeden yakalanmışım :)internet deyip geçmeyin efendim kapı komşunuz bile olabiliyor:)hal böyle olunca daha bir derli toplu olmak icap ediyor .

heh nerede kalmıştım ...blogumu yarına güzel bir şeylerim kalsın diye açtım ki....ben de burada kendimi açtım:)yoksa kendi yüzümü resimlemek değildi amacım  diktigim kıyafetlerin çogunu da giymem mesela,sadece ögrenmek isteyenlere fikir olsun, başlangıç olsun, yardım olsun vs.

zaten tasarımın T si yoktur bende pelesenk ettim bu kelimeyi dilime .gerçegi budur arkadaşlar
tasarımım yoktur derken de şöyle  tasarımdan anlamam demiyorum, tasarım yaptım deyip ki bazı bloglar bunu çok yapıyor,bir bakıyorsun yapılmış bir şeyi tasarladım diye ortalıga dökülenleri de az değil.
yani de ki...ben bu modeli beğendim ondan bunu çaldım bundan bunu birleştirdim ben onu anlarım, begenmiş yapmış derim ...
dilim bugün zülfikar sanırım :)

neymiş peki...çiğdem yarışmaya katılmıyormuş:)bundan çıkan sonuç budur ...

Zülfikar :hz.Ali nin kılıcı  toplum da ileri gittigim de halamın ve ablamın bana kullandıkları şifreli kelime ,kırıcı olmayayım diye .

6 yorum :

FADİŞ dedi ki...

Paylaşımın için teşekkürler:)

FADİŞ dedi ki...

Katıl bence sen yarışmaya, standardı yükseltmek adına:)

zeynep dedi ki...

Doğru söyleyince zülfikar mı olunuyor öyle ama canım ya:))Düğmesini değiştirseler tasarım yaptık oluyor,birde dün öğrenmiş dikiş dikmeyi terziyim diye dolaşanlar hemen butikler dükkanlar açmaya kalkışanlar var ya :) al bir zülfikar daha:)) ne diyelim görünen köy kılavuz istemez...
Yarışmaya katıl be bak sponsor ile var saygılarımı iletiyorum böyle destekçi kardeşe...

Pırpır dedi ki...

Ne yarışması bu??? :) Katıl bence. Benden tam destek! :)

Sevgili Zeynep, listene ek yapayım. :) Burda'nın bu ayki sayısıdan aldığı modelleri ben tasarladım diye kötü kötü dikip satmaya kalkanlara... Amanin zülfükar! :)

dikisdersi dedi ki...

FADİŞ :katılmalıyım değil mi::))

zeynebim :yok bir giriyorum bloglarına çalmış çırpmış ,ben tasarladım diyorlar yeni yetme terzilere sorma ben fena bozuluyorum ,butik açmaları da degil sorun adımızı kötüye çıkarıyorlar çirkin dikişlerle ,çasa içini dışını gösterse tögbeler olsun satın alırlarsa ,her kör satıcının kör alıcısı olur boşuna dememişler


pırpırım :burda zaten aslında butuikler için çıkmış bir dergiyd, evvel zaman içinde :)tamam şimdi dikiyoruz da ben tasarladım demeleri beni bitiriyor :))

ZEYNEP dedi ki...

Yapılışını paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Oğullarıma yapmak istiyorum bu şeker şapkadan.Sitenizi ve çalışmalarınızı çok beğendim.Allah Teala başarılarınızı artırsın ve tesettüre girme konusunda muvaffak etsin inşaallah.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...