Ads

3 Ocak 2012 Salı

kot etegimin akibeti


kot etek dikiyorum dedim .tam bitirmeye yakın etek kısmı çok yukarıda   ,delikleri de kocaman .içimi dışımı gösteriyor .yok bu böyle olmaz,olmamalıydı deyip elimde kalan kumaştan bir etek daha kestim 


kestim kesmesine ,tam bel kısmına geldim ki makine kemer köprüleriyle beraber katmanları  dikemiyor ,zorlandım zorladım olmadı bende toplayıp çöpe attım gecenin bir vakti .keşke gündüz olsaydıda bir atolyeye götürüp kemerini diktirseydim .
sanayi dikiş makinesini bu yuzden seviyorum
ikinci eteği dikerken o kadar itina göstermedim soğumuşmuydum ne :)

dikiş aşamalarını buradan ve buradan bakabilirsiniz ,daha iyi bir kot kumaşta  dikecegim bu modeli Allah nasib kısmet ederse 

3 yorum :

bacım dedi ki...

tüh keşke yapmasaydın yazık olmuş emeğine... kendim dikmiş kadar üzüldüm valla...

bacım dedi ki...

dikiş dersi;eğer bir ara vaktin olursa vatkayı en düzgün nasıl yerleştirebiliriz anlatabilir misin? senin yazılarını okudum yabancı sitelere de baktım.ama bu vatkaların arka kısımları daha uzun oluyor ya tam olarak nereden ortalanır arka ucu nereye kadar gelmelidir o kısmı pek kavrayamadım.

AHLâM'DaN dedi ki...

SİZİ sürekli olarak ve imrenerek hatta bazen kıskançlıktan:(çatlayarak izliyorum maşallah çok profosyenel birisiniz herşey harika birde sizden bir ricam olsa bende bişeyler dikmeye başladım(henüz yeni)bazen aklıma takılan şeyler oluyor bu konuda bana destek olurmusunuz sizi izlemeye aldım.şimdiden teşekkür ederim.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...