Ads

31 Ocak 2012 Salı

burda dergisi 05/2011_117 modelbu gün itibariyle bu  modelin kalıbını kesmiş bulunuyorum .sanırım yarına keser ve cuma günü bitirmiş olurum .püf noktalarını paylaşırım varsa .  cep ve kolları dikmeyeceğim .bu modelden 2 tane yaparım . .modeli sevdim ,sizce nasıl...

8 yorum :

Blogdayaparımkariyerde dedi ki...

fatmagül elbisesi diyolarya artık bu elbiselere:) bende çok severim bu modeli hem çok sade hem de çok hoş duruyor merakla bekliyorum bitmiş halini.

bacım dedi ki...

sevgili dikiş dersi, bu modeli geçen gün dikiş diken yabancı bir blogcuda görmüştüm.(sewingadicta/ 25 kasım 2011 tarihli postunda) o da dikmişti. onun resimlerinde önden görünüşü güzel ama kemer takmazsan arka belden yukarıda sanki kumaş fazla gelmiş gibi duruyor.eğer sen de benim gibi düşünürsen zaten ustalığın tartışılmaz... o kısım düzeltme isteyebilir. belki de o bayan çok düzgün dikememiştir:))yada ben zevksizin biriyim:)))

dikisdersi dedi ki...

blogda yaparım kariyerde ,ben o disiyi islemiyorum :( bakarım modellerine nasılmış fatmagül :)rahat bir model dikimide kolay diye düşündüm

bacım arka faslalıgı retro bir model üstüne yapışan cinsten ,o faslalık hareket bollugundan ,bende öyle bol dikecegim tabiki olmassa o faslalıgı alırım ,bakayım Rosy nasıl dikmiş o modeli hiç ona bakmadım :( dur bir bakayım ama ben kestim kumaşımı :)

bacım dedi ki...

hatta daha sonra lavanta rengi bir elbise dikmiş aynı kalıptan arkasını düzeltmiş. demekki rahat edememiş:))

serap dedi ki...

çok güzel ve kullanışlı bir model. eski burda dergilerinde de vardı bu model. bende kendime dikmiştim ama etek kısmını önden açık değil bütün yaptım, oturup kalkerken rahat olması açısından. senin dikip bitirmeni de sabırsızlıkla bekliyorum..

neslininatölyesi.blogspot.com dedi ki...

sabırsızlıkla beklicem dikilmiş halini ve fikirlerinizi.

tatlıhayat dedi ki...

Bence çok kullanışlı bir model yaz içinde ideal.Kolay gelsin....

nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

Önden iyi de arka görüntüsü hakkında derin şüphelerim var. Emeğine yazık olmasın, içinde de kalmasın. Madem dikeceksin, önce birini dik. İstersen ikinciyi öyle kes. Ne diyoruz: Bakak görek:))

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...