Ads

11 Aralık 2011 Pazar

İstanbul hatırası :)

akşam biraz dışardaydık ,birazda alışverişte ,alış azdı veriş fazlaydı 

her yer yeni yıl geliyor diye ışıl ışıl olmuştu ,yeni seneyi kutlamasak da ışıkları seviyorum sanırım ,istiklal cıvıl cıvıldır şimdi ,oraya gidersem de resimlerim artık :)


birazda indirim başlamış magazalarda .ben mi yok  birşey almadım ,kardeşime birşeyler aldık oka ,ben dogum günümde (24 ocakta)kendimi hediyelendirecegim :)

resimler istanbul u özleyenler için gelsin efenim 

11 yorum :

bacım dedi ki...

istiklal çok güzeldi dün ben oradaydım görmeni tavsiye ederim dikiş dersi. 24 ocak doğumluymuşsun ne güzel ben de 27 ocak doğumluyum. bu arada şeffaf lastik aldım 500 mt 10tl ya ömrümce kullanırım herhalde:))

dikisdersi dedi ki...

500 mt 10 tl .bacım nereden aldın .ben 10 mt 5 tl ye aldım :)

zeynep dedi ki...

O lastikten bende istiyorum:))
İkinci görselde benimde bir resmim var:)
Ocak ta bir haftalığına geleceğim inş. ayırırsın sanırım bir günü nü bana hım:)
Hayırlı mutlu pazarlar canım.

dikisdersi dedi ki...

ayırırım Zeynebim müsaitsem :)sen beni biliyon :)

lastigi bacım nereden aldıgını söylesin hayırlısıyla hep beraber kullanırız

bacım dedi ki...

eminönü'nden aldım:)) daha azını bulamadım mercan yokuşundan bir önceki yokuşta buldum. adam dışarıya koymuş poşetin içinde 500 mt varmış. hatta şuan eşim onları makaraya sarmak için uğraşıyo... dikiş dersi o dükkana gelmeden bir telacı buldum oradan da tela form bantı aldım 100 mt 3,50 tl. senin bir yazında aradığını okumuştum. her çeşit tela var orada ama toptan satıyor.tani topla almak lazımmış form bantını aldım ama deri telası lazımdı mesela topuyla satıyormuş alamadım maalesef:((

REÇELİM dedi ki...

çok güzel yaa yeni yılın en çok bu süslemelerini seviyorum ne güzel her yer ışıl ışıl oluyor ohh ne iyi yapmışsınız sefanız olsun:)

sevgiler...

dikisdersi dedi ki...

mercan yokuşunun bir önceki yokusu ,derken aşagıdan çıkarken sagdamı kalıyor ,yada yukardan inerken sagdamı ,çaglayan park sokaktada telanın imalatları var ,oradan deri telasını alabilirsin ,parakendede satıyorlar

bir verev tela için çaglayana geçmeyeyim dedim ,çok saol ben sagdaki yokuşuda çıkarım soldaki yokuşuda :)

dikisdersi dedi ki...

Reçelim :teşekkurler ,heppimizin sefası her daim olsun

bacım dedi ki...

ben o ambalajcıların olduğu taraftan girdim yürüdüm. bu istikamete göre solda kalıyor sanırım. eğer öyle bulamazsan mercan yokuşunu çıkıyorsun ya çıkarken ilk soldan aşağıya dön tam da o sokak işte. önce şerit lastikleri göreceksin. ondan sonra biraz aşağıda da küçük bir dükkan olan telacıyı...

dikisdersi dedi ki...

bu çok iyi oldu çok saol bacım ...

bacım dedi ki...

rica ederim dikiş dersi, ben daha önce dediğim gibi beylikdüzünde oturuyorum.herhalde buralara yakın değilsindir. olsan ben aramana gerek bırakmaz yarısını verirdim sana o lastiğin ben napıcam o kadar lastiği:) bu deri telası nasıl uygulanıyor bilmiyorum. ılık ütüyle falan mı?

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...