Ads

2 Kasım 2011 Çarşamba

yavru olmayan leopar kumaşım ve diktigim çarşaf

bu kumaşıma hala model aramaktayım ,her türlü fikire açıgım :)mantoluk kumaş efenim ,gerçek gibi duruyor dimiiii,korkuyom heee:)

çarşaf nasıl dikilir .cevap :al işte ben teyelleyerek dikiyorum :)efenim bu çocuk çarşafı bildiginiz tek kişilik yatak çarşafı oldu dikişi dümdüz olacak ya,mm oynamayacakya ,yine teyel alarak ve ütüleyerek diktim ,kumaşı nereden aldığımı merak ediyorasanız bizim mekan astek  ,%100 pamuklu kumaş,3 kuruş fazla olsun bebeklerinize değer bence ,biraz arttı bu kumaştan kırkyamamı göstersem acaba :))))

5 yorum :

Adsız dedi ki...

kirk yamayi beklerim leopar kumastan guzel gece cikmalari icin bir yelek nasil olur diye dusundum

Selcen dedi ki...

fotoğraftan anladığım kadarıyla tüylü bir deri gibi.. kısa bir yelek hoş olabilir ama manto yapmayın bence çok abartılı olur :) hele o mantoyu ben giysem (süt veren inek gibi olurum:) ayrıca yere halı olabilir ya da clutch tarzı çanta dikilebiilir ...

nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

Manto kumaşın harika. Benden önceki yorumları okumuş bulundum. Çok güldüm. Yorumlara değil elbette, durumlara. Şöyle ki, babaannem rahmetli derdi ki: "El yanında eşeğin kuyruğunu kesmeyin, kimi uzun der, kimi kısa". Şimdi ben eşeği sayı ile 3-4 kere ancak görmüşümdür. Hele kuyruğu kesilir mi kesilmez mi, kesilirse neden kesilir hiç bilmem. Burada anlatılan da zaten herkesin düşüncesinin kendine has olduğudur. Tam şöyle havalı bir manto dikmeni önerecektim ki, yorumları gördüm:) Kimi yelek demiş, kimi manto ağır kaçar demiş,ben ille de manto diyorum:)). Her fikrin önünde saygıyla eğiliyorum, en güzelini kendinin bulacağını düşünüyorum ve bu kumaşları bulabildiğin için inan ki fesatlanmadan sadece için için seni kıskanıyorum:)) Çok öpüyorum arkadaşım. Selamlar, sevgiler.

leyya dedi ki...

vavvvvvv hasta oldum o leoparaaaa.ben pek model filan anlamam ama bilirim ki senin elinde mutlaka güzel bişeye dönüşecek.beklemedeyim:)

Yaşamın Çizgisinde dedi ki...

Bu kumaş harikaymış Sonuç ne? Bunu kullandın mı?Kullandıysan da benim balık hafızam unutmuştur. :)

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...