Ads

21 Kasım 2011 Pazartesi

elde ilik nasıl açılır(gözlü ilik )

sevgili Paco teşekkürler .etsy paco
uzun zamandır aranan kelimeler arasında elde ilik nasıl açılır sorusu vardı .benimde bildiğiniz gibi makine ,ile arama buzlar girmiş durumda .dikişine her daim güvendiğim arkadaşım ,usta öğretici ,dikişi kusursuz ,kalbi de güzel bir arkadaşımın yaptığını paylaşmak istedim .
izinsiz paylaştığım için umarım kırılmaz ...

Saludos cordiales desde Estambul
6 yorum :

bacım dedi ki...

dikişdersi süpersin.)makina ayağıyla beceremezsem böyle açarım artık. paylaşım için çok teşekkürler...

dikisdersi dedi ki...

senin içindi arkadaşım :)

bacım dedi ki...

görünce anladım zaten:) çok teşekkür ederim arkadaşım, bu yöntemi hiç yapmadığım için temiz bir görüntüyle nasıl yapacağımı bilmiyordum. bu yayınladığın bilgi çok kişinin işine yarayacak bence...tekrar teşekkürler:))

comet70 dedi ki...

çok teşekkürler bende ilk eteğimi bitirmek üzereydim ve düğme dikecektim ilik yapmayı öğrenmek için perşembe gününü kursa gitmeyi beklerken yine imdadıma yetiştiniz çok sağolun iyiki varsınız

comet70 dedi ki...

bacım makina ayağıyla nasıl açılıyor ay deli olucam makinam annemden kalma ama pek kullanılmamış almanyadan getirmişti kitapçığından da pek anlamıyorum rahmetli annem de dikiş bilmezdi ki öğretsin anacım

bacım dedi ki...

comet70 valla benim makinada otomatik ilik açma var ama ben pek başarılı olamadım. ben de dikiş dersine sormuştum. sağolsun bu resimleri yayınlamış. bence makina ayağıyla hiç uğraşma direk bunu yap. çünkü makina ayağıyla bozuk açılırsa sökmek çok zor oluyor ve kumaşı zedeleyebiliyorsun.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...