Ads

27 Kasım 2011 Pazar

burda dergisi 09/2005 model 109nervur dikişinin özelligi başlangıç noktalarında ileri geri yapmamak tır .şimdi bu nervürleri ben iki kere dikmiş oldum .2mm  daha genişlettim.dügmelerini bastırıp ilikleride o dügmelere göre açınca gömlek tamamiyle bitmiş olacak .şimdilik sadece ara ütülerini yaptım 

parmaklarım biraz su topladı .ben temizlik yaparken hiç kendime dikkat etmem .eldivenlede iş yapamam :( bir kaç gün dikişe ara dedim şimdimi daha iyiler bir kaç güne kadar geçerler.
bu arada dikişe ara vermeme sebep olan 2 yarım işimden birini bitirdim. jarse elbisem .kot etek hala yarım ne hikmetse elim ona gitmiyor .
ben yarım işim olunca yeni bir şeyler kesip biçmekte zorlanıyorum.

7 yorum :

zeynep dedi ki...

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine korumalısın ellerini herzamann mutlaka.
Bluzu ne ara diktin:)

Pırpır dedi ki...

sevgili dikiş dersi,

çok geçmiş olsun. insan hissetmeden, dokunmadan iş yapmak istemiyor ama ellerimiz için hakikaten çok zararlı. :( umarım hemencecik geer o su topları.

jarse elbiseyi merakla bekliyorum. :) bu gömlek ise mükemmel!:)

sevgiler,
pırpır

bacım dedi ki...

dikiş dersi çok geçmiş olsun:( eldivenle de iş yapılmıyor ki anacıımm... insan temizlediği yerin gıcırtısıyla mutlu oluyor değil mi:)) gömlek süper elbiseyle kot eteği merakla bekliyorum.

comet70 dedi ki...

geçmiş olsun canım bende sen gibi eldivenle hiç iş yapamam sonuç ya yağçözlerden kloraktan çatlamış eller yada senin gibi su toplyan şekilde oluyor sakın patlatma kendi insin sonrası çok ağrı yapar tekrar geçmiş olsun

bir demet hayat dedi ki...

çok geçmiş olsun :((

suhuba dedi ki...

Canım ya... Parmaklara bak. Sen başladın mı bırakmazsın temizliği. Titiz hatun. Gömlek müthiş olmuş. Kalitesi ve temizliğinden senin elinden çıktığı kesinlikle belli.. Ellerine sağlık. Süper olmuş..

dikisdersi dedi ki...

Zeynep ,Pırpır,Comet70,Bacım ,Bir demet HAYAT ,Suhubam iyi dilekleriniz için teşekkur derim ,şimdi bir sorun yok ,

pırpırım yprum yazmaya çalıştım yine olmadı üyeligimi aktif hale gelmesi için mailin gelmesini bekliyorum ,o begendigim yazındaki minik çiçekli kumaşı nereden aldıgını soracaktım ,jarse elbiseyi en yakınzamanda fotograflayacak birini buldugum anda yayınlayacagım

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...