Ads

28 Kasım 2011 Pazartesi

burda 01/2011 model 130


bir kaç gün dikişi kolay şeylerle ugraşmak istiyorum ,bu hafta çarşamba pazarına çıkmaya niyetlendim.en azından elimdeki kumaşları bir nebze olsun azaltmalıyım .
bu model de seçtigim basit dikişlerden .

görüyorum ki sitemde bazı demeyeyim bir çok bilgim silinmiş ...:(onları aşama aşama tekrardan yapmayı planlıyorum ,pantolonun arka ag uzatması mesela yok olmuş ,bu kalıbı keserken o düzeltmeyi uygulayacagım .
bitirince görüşürüz ...

5 yorum :

suhuba dedi ki...

Dikiş Dersim Selam,
Yeni ciciler geliyor yani. Ne güzel. Şimdiden ellerine sağlık canım.

Bohcaci Hanim dedi ki...

keske bende bitire bilsem kumaslarimi :s ilham perileri basimda ucusuyor yeni kumaslar icin sana kolay gelsin :)

comet70 dedi ki...

bizimde konumuz kursta pantolon olacak geçen alel acele oğlumla gitmiştim izmirden bir pantolonluk kumaş aldım 20 lira verdim hiç kumaştan anlamayan biriyim okadar güzel kumaşlar görüyorum sizde ben bulamıyorum birtürlü inşallah yolum bi ara istanbula düşerse sizlerden adres alıcam sevgilerimle

özlem dedi ki...

Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 30 KASIM-14 ARALIK tarihleri arasında http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için yeşil mutfak (Özlem) a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

designbyeda dedi ki...

hımmm merak ettim şimdi pantolonda yapılacak düzeltmeyi.alt giyimle pek uğraşmadığım için bilgim az :)

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...