Ads

15 Ekim 2011 Cumartesi

sabaha kadar açık:)hareket plisini makinada 5 cm dikecegim 

ön gaze dikişini söktüm astardan sonra tekrardan dikeceğim .sabırsızlanıp dikiyorum ne yaabilirim ki merak ediyorum :)

sabaha kadar açıgız efenim ,pazartesi biter ve sizle paylaşırım ,düğmeler hariç ,ilikleri gözlü ilik açtırmayı düşünüyorum benim sagım solum konfeksiyon :)

4 yorum :

zeynep dedi ki...

İlikleri kime açtırıyorsun ki :) Senin ceketi gördükçe benim kesilmiş trençkotu hatırlıyorum hala başına oturamadım bir türlü kış geldi resmen:))
Hadi bitsin de bekliyorum merakla..Mutlu mutlu hafta sonları..

dikisdersi dedi ki...

bende bekliyorum zeynep araya başka işlerde yapıyorum buna bir türlü sıra gelmiyor:)yapasım yok herhalde ,

iliklerimi gözlü ilik olunca konfeksiyona açtırıyorum ,yada terziye veriyorum onlar açtırıyorlar ,konfeksiyonda başında durmam daha iyi oluyor ,kızlar istedikleri yere açıyorlar yapılacak yerleri işaretli olsa bile

MODAVESAİRE dedi ki...

ben de sarı montumu (trençkotumu) bitirdim sayılır yani sadece astar kımı kaldı dikiş dersim. senin astarında çok hoş. ben trençkotun içine ipek astar mı kullansam ? biçok hazır giyimde naylon astar kullanıyolar. saten astar çekiyo, pay bırakıyorum 1,5 cm boyda. ende de yarımşar cm.
sen ne dersin dostum????

dikisdersi dedi ki...

modavesaire :ipek astarını yıka sonra kes dik ben öyle yapıyorum yoksa benimde astar çeker ,anlattıgım gibi kesersen hiç çekme yapmaz arka ortayada 2 cm yarım kalıpta pay bırak yani toplamda 4 cm pay olacak ,ende başka pay bırakmana gerek kalmaz o zaman diplerini de gösterdigim gibi dikersen çok güzel olur

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...