Ads

10 Ekim 2011 Pazartesi

nesle müsli

siz beni hala 60 kılomu sanıyorsunuz ,yok öyle birşey o ramazan ayındaki tatlılardan sonra ben hiç rejim yapmadım ,yapamadım .düzenli olarak kahvaltı ögle ve akşam yemekleri yedim :)yetmedi yatarkende yedim .bir daha söyleyeyim salçalı ekmek bile yiyorum aralarda tuzu serpiyorum hafiften ,yetmez ben kaşarlı ekmege bayılırım ,telefonda ve mutfakta yemek yapıyorsam farkında olmadan hem yiyorum hem dinliyorum bu 1 ekmekle son buluyor az bile olmuş bana tartıya bir bindim inanamadım bir daha bindim ,bozulmuş dedim bu ,yoo tartı saglam dedi sen kilo aldın ,hehe bende müsli aldım varmı bir faydası. kullanan varsa he yarıyor, zayıflıyorsun onu yirkennn desin .mantıda yiyip sonramı rejime başlasaydım :)))))

3 yorum :

suhuba dedi ki...

Çok şekersin ya. Benim gibi ye ye sonra rejim. :) Ben sabah ve akşam üstü ara sıra öğünümde bunu kullandım tok tutuyor. Ama tek başına kesinlikle yeterli olamayacağına inanıyorum. Hadi bakalım aynı zamanda başladık rejime. Yaşasın dyanışma :)

muhabbetsofrasi dedi ki...

amannnn bunlar fasafiso :)

sebzeyi bol ye ekmeği kes
gitsin kilolar :D

Pırpır dedi ki...

İnanılmaz işe yarar. :) Her yaz sayesinde kilo veririm. Benim tarifim şudur: 1 taze meyve + 2-3 yemek kaşığı müsli+ 2-3 yemek kaşığı yoğurt. Hem tok tutar, hem lifli besin kaynağıdır, hem de sütten gelen protein metabolizmayı hızlandırır ve inanılmaz hafiftir. :)

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...