Ads

18 Ağustos 2011 Perşembe

burda 07/2011 model 104

burda dergisinden bir file modeli ,ne alaka yaz bitiyor demeyin ben seneye giyineceğim:) ,gül kurusu file kumaş almıştım ,stoklarımı da eritmem lazım ,
kışlık kumaşlara bakamam yoksa ,her çarşamba günü ,ahlaya vahlaya evde otururum ,hem ben pazardan kumaşları eve getirmek zor oluyor diye pazar arabası bile aldım :)o yetiyormu diye soruyorsanız  ...ı ıhh yetmiyor birde yanına torbalar ekliyorum ,cuma pazarına da bir çıksam ,bi çıksam ufff düşünemiyorum kendimi ,orada oldugumu hayal etmek daha mı güzel ne? gidersem hayallerim yıkılacak gibi:)))))))))))8 yorum :

Narsistanbul dedi ki...

ayne ben de öyleyim:) pazara giderken kumaşları koymak içni sırt çantası götürüyorum. evde 1 oda dolsuu kumaş var ve ben çantadan başka birşey dikemiyorum, onu da kafadan uydurarak kendim geliştirdim:) zalim annem öğretmiyor ben de sağa sola saldırıyorum:)

Kokosss ;))) kelebek dedi ki...

fıle modellerle gecmıse donuyoruz demek kı :)))

Ülkü dedi ki...

Pikininin üzerinde fileli fotoğraflarını bekleyyoz :))

nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

Kumaş konusunda ben de çok aç gözlüyüm. Aklım fikrim kumaşlarda. Yapabiliyor muyum? HAYYYIIIRRR. Çalışıyorum ve eve yorgun geliyorum, hele Ramazanda:) İzinli olduğum zaman da iyi kötü bir temizlik, dolap yerleştirme, ütü çıkarıyorum. Ama kumaşlar yığılmaya devam ediyor.

dikisdersi dedi ki...

Naristanbul:bir oda dolusu kumaş vary bee ,dayanamazdım herhalde :)al burda degilerini ,biç dik giy ,bir gün olmazsa bir gn olur

kokosss;:)))kelebek:geri dönmüş burda dergisi :)

Ülkü sen az fena değilsin ,yok ben bunu kotun üzerine giymelik yapıcam :)akşam kestim dikmeye başladım ,filenin kenarındaki biyeler yetmedi ayrı biye bulucam sanırım :)

nurtenbegendi:bize artık sanayi makinası şart gibi geliyor ,daha hızlı iş çıkarabilecegimiz ,yoksa ev tipi makinalar çok yavaş onların yanında hem manto vs herşeyi dikiyorlar ,bu arada ev tipi makina almak istemezsen sanayi tipine bak derim ,200 tl falan ,ama ev tipi alacagım dersen ,en iyisi pfaff derim

Ülkü dedi ki...

Banane yahu model nasılsa öyle kullan amacından saptırtma :))

Irmak dedi ki...

internette bulabilir miyim acaba bu kalıbı ? malum ağustos'tayız dergiyi bulmak imkansız gibi duruyor :/

çiçek dedi ki...

bundan bende diktimmm:)) sadece biyeleri kaldı..bitirip bloguma ekleyim .. bu arada senin yaynların bende çıkmıyor.blogunu kapattın sandım merak ettim..
sevgiler..

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...