Ads

25 Mart 2011 Cuma

eski ama yeni burda dergilerim

http://www.ms77.ru/articles/biblioteka/50801/
bu dergiyi
ve bu dergiyi satın aldım ,canlı canlı elim de bakıyorum ,bir ara gerçek dergileri resimlerim ,ben bu hafta ne yaptım ,bir kaç bebek patigi ,ki resimleyeceğim ,bir kaç bebek yeleği ,bir ceket diktim bu beni biraz zorladı ,kısa zamanlarda büyük işler yapmayı sevmiyorum ,kışın sipariş dikiş dikmiyorum , sigara içen biri olarak siparişlerime özen göstermek zorundayım . bu seferlik kuralımı bozup ceket siparişini almak zorunda kaldım kıramayacağım hatırı sayılır bir tanıdıgımdı ,bu benim çarşamba perşembe günümü mide agrılarıyla geçirmeme sebep oldu ,iş bitti ama midem agrım  3 gün sürdü ,hali hazırda agrımaya yelteniyor da dogal yolla bal yiyerek  geçirmeye çalışıyorum ,kitaplarım nasıl ama bunlara bakıp mide agrımı dindirmeye çalışıyorum :)kitabları indirebileceginiz adres aradım internetten bulamadım 1 tek 2.resimdeki dergiyi indirebileceginiz adresi buldum ,onuda sizle paylaşıyorum ,1960 yılların burdalarını sevdim ben ,elinde olan ve sevmeyen varsa bana verebilir 
beni merak eden arkadaşlarıma çok teşekkur ederim,bütün yorumlara dönecegim ,hoşçakalın 

5 yorum :

elmalı kurabiye dedi ki...

benim de eski burdalarım vardı ,hepsini geçen sene attım,şimdi pişman oldum bak.
yeni adresim
www.nurayhobi.com

suhuba dedi ki...

Canın selam,
Nerden buldun bunları süper gözüküyorlar. Ne keyiflidir bakması :) Biz Burda Klasikleri İnceleme Günü yaparmışız. Özletme kendini. Bloğun düzeldimi? Ben sadece kendi panelime girip yazı yazabiliyorum. Yorumlara yanıt bile veremiyorum.

Bu arada en son cicime baktın mı? Beğenip beğenmemek yorum yazmak sorun değil. Sizin yaptıklarınızın yanında ufak bir iş. Bakmalısın çünkü yaptığım benim değil ki. Senin, modavesaire, herşeydenbiraz, baharın elleri, inci küpeli kızın, antiquane yani sizin azminizin sonucu çünkü siz bu işler için, asıl gerekenin azim ve kendi çaban olduğunu göstermeseniz göstermeseniz olmazdı. Cesaretle yapamazdımki. Gerçekten teşekkür ederim. CANIMSIN. Sakın habersişz bırakma. Hatta birgün sahildebuluşalım.

Kreativ dedi ki...

Cook tsk ederim, cok istedigim bir seye kavusturdun beni. Burda dergilerinin gecmis yillardaki modellerini görmeyi cok istiyordum ama malesef simdiye kadar bunu basaramamistim. Verdigin adresten simdi bütün yayinlarini görme imkanim oldu, tekrar cok tsk ederim:)

dikisdersi dedi ki...

elmalı kurabiye :yok birşey demeyecegim :):)attın mı ,onlar benim için çok degerli ,bizim bahçeye ataydın :)

SUHUBA :ya deme böyle ben birşey gösteremedim ki hala sana fermuarı gösterecegim, hala bir kol modeli gösterecegim o ara bloglarımıza bir yasak yedikki , pc ye bakasım yoktu :(

kreativ:bir tanesini indirip kalıplara dökebilirsinn,biraszda olsa keyif aldıysan ne mutlubana

mor atölye dedi ki...

Çiğdem bunlar süper gerçekten. Ayıptır sorması nereden aldın?
Anneminde vardı ama oda ben bu kadar ilgili değilken elden çıkarmıştı:(

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...