Ads

13 Mart 2011 Pazar

duyarsız kalmayalım

benim canım sıkkın arkadaşlar ,moralim bozuk ,belkide sizlerinde canı sıkılacak ,eksisozluk.com girdim ,sol tarafta hz.muhammed, bir başlık atılmış ,altına insanlar dayayıp döşemiş ,ben yorumumu yazıp yolladım şikayet kısmına ,sizlerde duyarlı olursanız ,o başlıgı kaldırmalarını istedim  ,edepleri olmayan bir takım insanlar meydanı boş buşmuşlar yazıp yazıp duruyorlar ,İNANMIYORSAN SAYGI DUYACAKSIN ,SAYGI DUYACAKSIN !

SİTEDE KÜFÜRÜN BİRİ BİN PARA ,ÇOLUK ÇOCUK TA SİTEYE GİRİYOR YAZIYORMU ACABA 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER GİREMEZ DİYE ,KALDIKI BENİM YİGENLERİMDE GİREBİLİR BU SİTEYE MAAZAALLAH ,HEPPİMİZİN ÇOCUKLARI GİREBİLİR,agzı bozulmuş insanların sitesi

9 yorum :

Hamarat Hatun dedi ki...

Sen söyleyince bende baktım ve çok şaşırdım bende bu konuya bloğumda yer vericem.Peygamber efendimizden sıradan bir insanmış gibi söz edilmesi içimi acıttı.Bir sürü yalan yanlış şeyleri yazıpta herkesin zihnini bulandırmaya çalışıyorlar.Herkes tepkisini dile getirmeli.

dikisdersi dedi ki...

hamarat hatun :kelimelerle ifade edilemeyecek bir sinir içindeyim,

Taze kahve dedi ki...

Canım ben de bi kelimenin anlamı için araştırma yaparken karşılaştım bu siteyle.Gerçekten ayarı bozuk insanların cirit attığı bi yer.Ben de bu konuda bişeyler yazmalıyım.Hassasiyetinden dolayı tebrik ederim arkadaşım.Sevgiler..

dikisdersi dedi ki...

taze kahvem :başka konuları alay edebilirler ,direk başbakanlıga mail attım

Gülen Tezer Üstün dedi ki...

buldum ve dehşet içinde okuyorum!

Gülen Tezer Üstün dedi ki...

Canım, yakın gözlüğümü kaybettim :( Link verebilir misin??

Gülen Tezer Üstün dedi ki...

canım dikiş dersim, duyarlı arkadaşım; ilk üç sayfaya anca şöyle bir göz gezdirebildim; dedim ya gözlüğüm kayıp :( Sanırım tepkilerden dolayı kötü yorumlar silinmiş. Sadece ilk üç sayfaya bakabildim ama..
Öpüyorum seni+özledim :)

dikisdersi dedi ki...

gülenim seni ne ilan etmişlerdi ,Para ile İman kimde oldugu bllli degil farklı görüşlerde olsak da seviyorum seni ,biliyorsun sen bunu

Gülen Tezer Üstün dedi ki...

Canım, şimdi kafam karıştı benim; beni bir şey ilan ettiler de benim haberim mi olmamış? Merak ettim, birileri haberim yokken bir şeyler mi demiş benim için?
Kaldı ki farklı düşünen her kim olursa olsun bizler bir bütünün parçaları değil miyiz?
Bir arada insani değerler çerçevesinde yaşayabilmenin kıstası farklı düşünenleri sevmemek değil ki.
Ben de seni çok seviyorum :)

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...