Ads

3 Şubat 2011 Perşembe

burda dergisis10/2004 mod 115

orjinal dergi resmi bulamadım .tamamını yayınlarken,daha düzgün resim çekecegim 
bu modelin sanırım sadece kesimine yardım ettim ,daha çabuk 2 kişi birden keselim diye ,birde ön ordasındaki yırtmacın ucuna 2 dikiş atıp ileri geri saglamlaştırdım gerisini benden ders alan arkadaşımız yaptı ,aslında biterdi ,benim biraz daha erken çıkmam lazımdı :(görüntü itibariyle nasıl ,mankenin üzerinde yamuk dursada harika bir model diye düşünüyorum ,şimdi oturdugum ,(yattığım yataktan ),masa lambasını başucuma çevirerek kitabın model resmini çekiyorum,kollar transparan ön ve arka çift kat kumaştan çalışıldı ,kollar esneme yapmasın diyede tela form bantı ütülendi ,manşetler ve yakada takıldı mı işlem tamamdır ,zaten dip baskıları için 2 gün mankennde bekleyecekti model sarksın diye ,bu modeli tavsiye edermiyim evet ederim ,kendime de dikerim:) ,bu arada burda 09/2006 mod 114 nolu elbisemi bitirdim en kısa süre  de dügmelerini almaya gidecegim kısmetse ,üzerimde yayınlarım ,bu modelinde bitmişini seve seve yayınlayağm ,

4 yorum :

suhuba dedi ki...

Selam,
Senden ders alanında senin gibi Süper şeyler yaratacağı kesin. Bir arkadaşım var. Ders almak istiyor. Kurs arıyordu. Sen nasıl ders veriyorsun. Nerede,Zamanı hangi günler, kaç saat, fiyatı nedir bana özelden mail atarmısın. sormak istedim. Bilgilendirmeni bekliyorum.

ÖZ MODİSH dedi ki...

Kumaşı nedir?Esneme yapmasın dediniz de merak ettim.

dikisdersi dedi ki...

suhuba :senin sayfana yorum olarak yazdım mail adresini bulamadım

öz modish:kumaş şifon ,bu tarz kumaşları 1 gece askıda bekletmek lazım ,sarkacagı kadar sarksın diye

yurdagül dedi ki...

emeklerinize sağlık canım harika model bitmiş halinide merakla bekliyorum.

canım bloguma ziyaretin cici yorumun için çkk teşekkür ederim.tüm modellerim sana feda olsun yeterki beğen canım senin örgülerinide merak ettim eklede görelim.maşallah sana elinden her iş geliyo..kim bilir ne güzellikler yaptın yine :)

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...