Ads

28 Şubat 2011 Pazartesi

burda 02/2011 mod 110 A ve tela form bant

buda tela form bantları ,biri 1.5. cm prym marka olanda 1 cm ,verev olanını henüz bulamadım,yerini bilen varsa bilgilendirirse sevinirim yaka kısmını detaylı olarak bir daha anlatabilirim ,çünkü bambaşka bir teknik ürettim :)

7 yorum :

MODAVESAİRE dedi ki...

hmmm.burda dergisinde bahsettikleri telalı form bandı demek bu !!çorumda sormadığım yer/tükkan kalmadı bilmiyo kimse..
bi de dikiş hocama sordum. o da bilmiyoo !!!

dikisdersi dedi ki...

modavesaire :bende buldugum zaman bir top almıştım :)ne oldugunu biliyordum ,fakat satıcı ne sattıgını bilmiyordu :)

nagehan dedi ki...

ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYO ELİNE SAĞLIK BENDE ŞU KUMAŞ GİBİ BİÇİLEN TELAYI YİNE KOCAMA ALDIRIYOM AMA ÜTÜYLE YAPIŞAN 1CMLERDEN ALIP GELİYO ADI NEDİR ACABA

suhuba dedi ki...

Evet bende öğrnmiş oldum. Dergide bahsediyordu bundan. Mart sayısında etek bandı yapmada kullanmıştı. Evet yaka kısmını anlatırsan iyi olur valla. Birde yakanın kıvrılan kısmının yukarı kalkmaması için arkaya doğru olması için ne yapıyorlardı hatırlayamıyorum. Ama sen bilirsin tabi... Birde yoğunsun ama tünel geçisi nasıl yapılır?Elbiseye uygulaması zor mu?

dikisdersi dedi ki...

Nagehan :adı telalı form bantı başka isminin oldugunu bilmiyorum ,satıcılar genelde karıştırıyorlar baskı larda kullanılan eriyebilen baskı telası veriyorlar

Suhuba :aşama aşama anlatabilirim ,yaka da neyi sordugunu anlayabilse.yardımcı olurum

Vida Costura dedi ki...

Está ficando maravilhosa. Mal posso esperar para ver como ficará qundo pronta. Adoro seu blog e o leio sempre em busca de inspiração.

abraços

Eilane - Brasil

Sara Rodríguez dedi ki...

Aquí en España también es difícil encontrarla en las mercerías. Yo la conozco porque trabajo para empresas y la utilizan siempre. Es muy útil en escotes y sisas. Quedan perfectos!
Un saludo

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...