Ads

16 Eylül 2010 Perşembe

burda degisi 10 /2010 önizleme
tulumu yine başka şekilde ele almış ,ben böyle şeyleri giyemesemde yakışanada yakışıyor ,en son tulum denemem de ayucuk gibi olmuştum :)

aba tarzı kumaşla yanılmıyorsam yapılmış ,aba kenarlarına overlok istemeyen bir kumaş turu  ,aba tarzına yakın kumaşınızı yıkayıp çektiriseniz benzer görüntü elde edebilirsiniz ,hayırlısıyla bir de örgü makinası alırsam çok degişik mantolar yapmayı planlıyorum ,he diyeceksiniz ki bir de örgü  makinası :)çok canım çekerse yan komsumda ördüre bilirim ve yıkayp keçeletebilirim ,ay ne anlatıyom ki ben şimdi bunları :)belki örgü makinası olanlar vardır diyeeee

deri ceketlere agırlık vermiş yanılmıyorsam, kitabın tamamını görmedim ama bir kaç resim daha vardıbu ceketin biraz daha uzun olanı tesetturlu arkadaşlarımızında rahatlıkla giyebilecegi konumda olabilir diyorum uzun olursa aşagıya dogru bollanma olacaktır ki buda bedene yapışmasını önleyecektir Betül hanım sizin için gelsin bu model :)mavili kumaşını deneyebilirsin ,hani içi başka renk olan  böyle bir model için almıştın yanılmıyorsam ,tabiki makinanı getirdigim zaman olacak sanırım :)
hanım hanımcık bir plili etek ve şalvar pantolon ki ben pantolona bayıldım diyebilirim 

7 yorum :

STYLE M dedi ki...

ceketin modeline bayildim ne kadar hos ve zarif ama ben bunu dikemem ;))
beni asar yani ;)

betül dedi ki...

annemin örgü makinasi var(di) bebekligimden beri (12-13)yasima kadar herseyi o diker(dikismakinasida kullanabiliyor) örerdi makinasiyla.ben belli bir yasa gelene kadar hep onun makinada ördügü kazaklari giydim. sonra arkadas cevresi cocukluk. annenmi örüyor senin diye assagilamalar hani bende büyüdügümü gösterecegim ya daha bana birsey yapma giymem dedim. yapti.ama giymedim. sonra onunda hevesi gitti sanirim örgü makinasini dahada ellemedi. öyle bosbos durur. aklima geldi sen diyince bak:)

yurdagül dedi ki...

arkadaşlara ve sana katılıyorum ceket harika eteğide şavlarıda beğendim paylaşımın için sağol canım kardeşim acaba ben bu ceketi dikebilirmiyim tam benlik.bayilere geldimi 10.ayın sayısı canım.

dikisdersi dedi ki...

style m;hangisine ,dikersin neden dikemeyesin ki ,manto diker gibi,sadece kısası

betül;makina nerede ,istanbuldamı :)sakın boş bırakma ,geçen sene örgü örmeyecegim alacagım bir tane demiştim de biliyorsun bayagı bir yer kaplıyor ,yer ayarlarsam alacagım galiba

yurdagül ;henuz bayilere gelmedi 25.den sonra geliyor ,hangisine beyaz olanamı ?

yurdagül dedi ki...

teşekkür ederim güzel kardeşim bilgilendirdiğin için inşlh bitmeden alırım bu sefer.altdaki siyah kenarları gümüş gibi parlayanı çokk beğendim bide eteği gerci hepsini beğendim dikemem diye bulaşmıyorum yoksa hepsinde gözüm kalıyo.

dikisdersi dedi ki...

Yurdagül yaparsın ,yanlızca ölçülerini düzgün alman önemli yardımcı olabilirim netten diye düşünüyorum sen sadece kararını ver kararsızlık bende kol gezdigi için sorun yaşıyorum ben ,burda degisi alamadıgında sıkıntıya düşme ben buralardan bulmaya çalışırım bir mail atman yeterli ,

Anonymous dedi ki...

Nice post and this post helped me alot in my college assignement. Thank you on your information.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...