Ads

18 Ağustos 2010 Çarşamba

sevdiğim dikiş makinaları pfaff 1142,

seri ve sessiz çalışma özelligi ,tek adımda ilik açma ,kalın kumaş ve penye gibi kumaşlarınızı rahatlıkla dikebilirsiniz,hemde ekonomik
tavsiye edermiyim gönül rahatlıgıyla evet

15 yorum :

Genç Yaşta Yaşam dedi ki...

dikiş makinemi değiştirmeyi düşünmüyorum ama fiyatını merak ettim.Ne kadar bu makine

Hatice Sahin dedi ki...

Bende de var,çok memnunum

! HASMELYAS CRAFT ! dedi ki...

SİZ KULLANDINIZ MI ?BEN SANAYİ MAKİNESİ KULLANIYORUM.ONLARDA Kİ RAHATLIĞI BULAMASAM DA YAKIN BİR PERFORMANS OLSUN İSTİYORUM.KUMAŞI İYİ YÜRÜTMESİ ÇOK ÖNEMLİ.FİATI ÇOK UYGUN GELDİ BANA DİĞER MAKİNELERE KIYASLA.FAKAT KALİTESİ HUSUSUNDA SİZİN ÖNERİNİZE İHTİYACIM VAR.

Anonymous dedi ki...

Çok teşekkür ederim çünkü tam da bu makineyi almayı düşünüyordum ama kararsızdım.Singer mi alsam(Fashion 4228 ya da Cosmo 7462) diye düşünüyordum ama Pfaff bana her zaman daha kaliteli gelmiştir. Açıkçası çok para da yatırmak istemiyordum(yoksa Quilt expressionT 4.0 alırdım). Sitenizde görünce daha bir çekici geldi:)Bir de hiç Patrones dergisinden diktiniz mi? Kalıplarını bilmediğim için cesaret edemedim.

Vintage Duygular dedi ki...

Bende (annemden kalma gelenek) senelerdir Pfaff kullanırım. Önce annemin Pfaff 262 yi kullanırdım. Yaklaşık 1,5-2 senedir Pfaff Creative 2134 kullanıyorum, ayakkabı altına gelen kalın deriyi bile dikiyor. Çok memnunum. Şimdiki hayalim bir Pfaff Overlock.. ;)

dikisdersi dedi ki...

genç yaşta yaşam ;bu makina bizi kesmez artık sen ileri düzeyini almalısın ,konumun geregi söylüyorum ,fiyatı 550 den başlıyor İMÇ Çarşısında

hatice şahin ;çok güzel bir makina degil mi

hasmelyas;benden ders alan arkadaşlara tavsiye ediyorum ve kullanıyoruz kullanışlı bir makina
adsız arkadaşım dedigin markanın o modellerine 10 çekerderim
:)

vintage duygular 262 piko makinasıdır ve oldukçada saglamdır pfaffın ger modeli güzel degil mi...

Genç Yaşta Yaşam dedi ki...

benim beni idare edecek bir makinem var şuan.lise bu yıl bitiyor.üniversite de moda tasarımı okuduktan sonra kendime ufak biryer açmayı planlıyorum:) o zmn değiştirirm ancak makine.Şuan singer Quantum 9910 kullanıyorum

Antigone dedi ki...

ben de mekinamı değiştirmek için marka-model bakınıyordum. öneri için çok teşekkür ederim. mu makinayı da aldım izlemeye. tek endişem servis ağıyla ilgili. yeterince yaygın mı?

Anonymous dedi ki...

slm bende bu makineden kullanıyorum ama ilik açmayı beceremedim :S

dikisdersi dedi ki...

ADSIZ;arkadasım ilik ayagına dügmeni takıyorsun acmak istedigin ilik boyutunu kendi ayarlıyor ,sonra ilk vutonunu indiriyorsun ignenin yanında ,ve onu ilik ayagına ön tarafına degecek kadar ayarlıyorsun yoksa iligin bir tarafı daha uzun oluyor ,resimlerle anlatabilirmiyim evet ,ilk dersimde bunu yapabilirim ...

Nevinin Atölyesi dedi ki...

Tavsiyeniz benim için çok faydalı oldu. Teşekkür etmeden geçmeyim dedim:)

Adsız dedi ki...

Çiğdem Hanım merhaba ben seda... dün size mail atmıştım, belki görmemişsinizdir henüz.. benim makinam singer ve hiç memnun değilim... yeni bir makina mı yoksa overlok makinası mı kararsız kalmıştım ama dün akşam araştırırken pfaff 1142 de karar verdim.. bugün de tesadüfen sizin de bu makinayı beğendiğinizi gördüm...sizin evde kullandığınız makina pfaff 1142 mi? gerçekten her dikişte memnun musunuz?

meric s mum dedi ki...

Merhaba onerebileceginiz sessiz çalışan başka bir makine warmi?

dikisdersi dedi ki...

sessiz .seri ve kaliteli .sorun çıkarmayan başka bir marka bilmiyorum :(

Pfaff Kullanıcısı dedi ki...

Pfaff gerçekten kalite ve ses konusunda üstün. Ancak bernina markasını da önerebilirim. http://www.performansmakina.com.tr/bernina/ burdan modellere bakabilirsin.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...