Ads

16 Ağustos 2010 Pazartesi

çarşamba butler :)


yabancı blogları bu aralar çok okuyorum arkadaşlar ,moralim bozulmuyor degil ,burda germedigim çarşı pazar kalmadı diyebilirim ,eminönü ,osmanbey vs aradıgım kumaşlardan yok ,bende çarşamba pazarından metresi 4 tl ye bu kumaşı almıştım ,kolaydan bir kız çocuk elbisesi yapıverdim ,bittimi bitti Elifim üzerinde resimleyecegim ,kalıp kullanmadan pratik kestim ,aslında birşey yapıpta buraya koyasım da gelmiyor artık ,resimlerimi çalıyorlar ,belkide sizlerinde vardır orada emekleriniz site ismi vereyimmi igneoyasiornekleri.com/tag/dikis-makinasina-lastik-nasil-dikilir ya bu benim  pijamam kelimesi kelimesine degiştirmeden eklemişler   MERAKLIBETİ arkadaşımız uyardı ,şimdi bu hakmı ,ben buraya emeklerimi koyuyorum ,birileri hırsızlık yapıyor ,hakmı ,hak ben helal etmiyorum ,uyardım yazıyı ya link  vererek paylaşın yada kaldırın diye mail attım cevap yok ,fikri olan varmı?

8 yorum :

Pelin P.A. dedi ki...

Canım blogger a şikayet et, onlar gerekeni yapıyorlar.

çiçek dedi ki...

Kumaş bulma konusunda izmir kadar hiç bir yer kıt olamaz.yok yok çeşit yok,kumaşçı yok olanlar ateş pahasına satıyor hazır al daha iyi.her hafta gidiyorum arada bir denk geleni alıyorum.çoğuda istediğim gibi değil.
pijama senin ,yazısenin resmen alıp kopyalamışlar bunlarda emek hırsızı işte...

Genç Yaşta Yaşam dedi ki...

böyle emek hırsızları çok malesef canım..ama sen onlara kızıp bırakma blogunla ilgini..unutma gavura kızıpta oruç bozulmaz derler :)
helal edilmeyen hak yerini bulurmuşş..

nalan dedi ki...

gittim ve madem tıklayıp k....ı kaldırdım dedim ve şunu yazdım
tabi anlayana
"Bu yazı arkadaşım blogger dikiş dersinin blogunda okuduğum yazı.Ona sordum
bu yazıyı alırken izin almamışsınız.
Yaptığınızı ahlaki buluyor musunuz?
Ben bulmadım doğrusu!"

suzy dedi ki...

Seni çok iyi anlıyorum canım. Benim de bir çok yazım çalınmış durumda. Birisi ile iletişime geçip kızımın fotoğraflı yazıarını derhal kaldırmasını yazdım. kaldırdı ama sonra gördüm ki o yaazdığım her yazı o sitede. Daha da niceleri. http://www.embedanything.com/ sitesine üye olarak yazılarının blog üzerinden kopyalanıp çalınmasını engelleyebilirsin. test etmek için bloğuma gelip herhangi bir yazımı kopyalamayı seç. Sonra sana bir kod görünecektir. Bu kodu kopyalayan kişi yine senin yazını kopyalar ancak yazının başında bu yazı ... sitesine aittir yazacak. Kopyalanan kelime sayısını sen seçiyorsun. Yani yazının ne kadarının kopyalanacağını sen kararlaştırısın. Sonra da Blogger kontrol paneline girerek Ayarlardan blog içerik takibine kısa tercihini yap. RSS ile çaldıklarında yazının yine az bir kısmını yayınlayabilirler ve devamı için linki senin bloğuna otomatik görünür. Umarım anlatabilmişimdir. Sevgilerimle... Paylaşmaya devam:)

dikisdersi dedi ki...

Pelin P.A.;şikayet edicem pelin çok teşekkur ederim ben bunu gerçekten bilmiyordum

Çiçek ;bir ara çarşamba pazarına gidip resim çekip canlı canlıinternetten satmayı düşündüm :)aynı fiyatlarıyla evet hırsızlık

Genç Yaşta Yaşam;seni izlemeye aldım ,blogunu inceliyorum şimdi ne güzel şeyler var öyle ,en azından kızgınlıgım gecene kadar yaptıklarımı yayınlamayacagım :)

Nalan ;ablacım çok saol ,zahmet etmişsin yine ablalık yapmışsın

suzy ;anladım anlamaz olurmuyum :)kardeşlerim bana rssden izlemeyi kadıralım derkende anlatmışlardı ,ama arnavut inadım tutmuş rss den de izleneyim demiştim :)bakıcam verdigin siteye şimdi ,çok saolasın ,

funbazaar dedi ki...

Ben bloggerda yeni sayılırım.İlk baktığım blogda sizinki ama yabancı siteleri aratmıyacak kadar güzel olmuş.Kumaş konusunda haklısınız.Burada kumaşlar hep belli standartta.Yurtdışındaki bazı sitelerden kumaş sipariş etmiştim fakat kargo ücreti çok pahalıya geliyor.

dikisdersi dedi ki...

funda;teşekkur ederim ,o senin güzel görmenden kaynaklanıyor teknik bilgim bilgisayarda sıfır :)kargo evet pahalı ben daha vermedim ama verenlerden biliyorum

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...