Ads

12 Haziran 2010 Cumartesi

yeni proje burda 04/2010 mod 127 blogum görünür oldu ,sitem gitti:)


kızlar bunu dikiyorum 2 gündür siteme giriş yapamıyordum bende bloga geçiş yaptım .anlattıgım gibi bir önceki yazımda. hatta kızıp wordpress ten adres alıp oraya da yukleme yaptım .yabancı bir ülkeye gitmiş gibi hisettim kendimi:)beceremedim :)
bu elbiseye başlamış bulunuyorum kalıpları falan çıktı ,benimki ipek tafta bir kumaş ,dügünümüz yaklaştı yapmak istedigim elbise bu degildi. dügün üzeri 6 adet şalvar gelince çakıldım kaldım ,birde ablamlar ve gelinimizin kıyafetide benden çıkacak şalvarda ne var diyebilirsiniz ,derslere de gidiyorum ,yarım kalan dikişleri bırakmayı sevmem, arada birde kıramadıklarım oluyor ,her yaptıgımı sizle paylaşamıyorum burda dergilerinden diktiklerim size feda olsun :)bu saatte kadar internetin başında halledemedigim sorunlarla ugraşırsam dikişte olmaz, uykuda :)
not :burda dergilerinde reglan kol dikerken çok dikkat etmelisiniz ,bunuda video da anlatacagım ,3 temmuz bitsin hayırlısıyla videolarda gelecek. ben kaçarrrr ohhh beeee yazı girmek blogu görüntüleyebilmek ne güzel :)

2 yorum :

Sevtap dedi ki...

çok güzel bir elbise bitmiş halini merak ediyorum.Videolarıda bekliyorum kolay gelsin

dikisdersi dedi ki...

saol karabidikim ,bende güzel olacak umudu ile dikiyorum ,malum benim beden büyüyor :)dur demenın sırası geldi gibi bu bende nasıl duracak görecegiz :P

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...