Ads

17 Mayıs 2010 Pazartesi

burda 02/2009 mod 129

son aşama olarak ipliklerini kestim ,fakat resimleyemedim ,makara lastigini dikiş makinasının altına her zamanki gibi sardım .benden bu kadar :)yıkayıp ütüleyip birine verilmek üzere gidecek sanırım :)
Posted by Picasapervazların neden dikiş payını kesmedim ,pervazın içindn görünüyordu ,böyle yapınca sanki pervaz çift katmış gibi duruyor .

4 yorum :

MODAVESAİRE dedi ki...

WWOOOOWW. NE GÜZEL FERMUAR DİKMİŞSİNİZ ÖYLE. BENDE GİZLİ FERMUAR AYAĞI VAR AMA Bİ TÜRLÜ İSTEDİĞİM GİBİ BECEREMİYORUM:)
ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK HOŞ OLMUŞŞ:)

iki dirhem bi çekirdek dedi ki...

çok güzel olmuş ya. anlamadığım neden birine gönderiyorsunuz. çok profesyonel olmuş siz kendinizi aşmışsınız. bide ben geçen bahsettiğimiz maili alamadım bi sorun oldu galiba. sevgiyle...

dikisdersi dedi ki...

BURCU KÜÇÜKTURAN ;Mail adresin varsa online yardımcı olabilirim :)bu konuda samımıyım 3 tane gizli fermuar diktin mi tamamdır ,gecenlerde camerayla ölçü almayı gösteriyordum :)
İKİDİRHEMBİÇEKİRDEK :kendini aşıncada kendi diktigini giyemiyorsun ,belkide kendi diktiklerimi başkasının üzerinde görmeye bayagı alıştım :)kendime mi yakıştıramıyorum yoksa egomumu beslemek istemedigimdendir ,bunun derinine inmem lazım :)özellikle sayfana gelip yorum yazmıştım orda olmalı ;şimdi tekrardan yazıyorum ,yorumlar için teşekkurler

iki dirhem bi çekirdek dedi ki...

teşekkür ederim ikinci defa ugraştırdım sizi. sağolun...

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...