Ads

19 Mart 2010 Cuma

vogue

ablama dikmek istedigim pantolon ve dantel ceket,modern abiye bakalım begenecek mi. buradaki pantolon kumaşı ipek şantuk ,bu işlenmemiş olanı
NOT :Mavi şifon elbiseyi kestim yakında resimlerim ..benden bu gunluk bu kadar dikiş dikipte sitemi ziyarete gelen herkeze güzel dikişler diliyorum :)
asimetrik cekete örnek verebiliriz

rahat kıyafetide yüklememek olmazdıjarsenin vucudun formuna nasıl girdigini burada görebilirsiniz

ben yinede favorim olan elbiseyi yine tanıtayım kendisine hayranlıgım 1 senedir devam ediyor kısmet olup da dikemedim kendisini


vogue dikiş dergilerinide Türkiyeye getirse ne güzel olur degilmi arkadaşlar ,Abiye elbise vogue 2010 resim begendim bunları sizlerle paylaşıyorum .pantolonlu modeli yapılacaklar arasına ekliyorum ,

7 yorum :

leyya-craftmania dedi ki...

evet sanayi tipi benim makine vee o kadar rahat ki.ciddi anlamda tavsiye ederim .ehuehue benim fistan bunların yanında külkedisinin hizmetçi versiyonu olur ancak:))

papatyaninguncesi dedi ki...

hepsi birbirinden güzel bayıldım bu modellere

Anonymous dedi ki...

Selamlar. Ben şiddetle mantonun bitmiş halini de görmek istiyorum. Mümkünse eğer, kış da geçip giderken hani, demem o ki, yalvartma arkadaşım, sen anladın onu:))
Bu arada, yabancı bloglarda bol bol vog dergisi kalıplarıyla kesilip dikilmiş kıyafetler görüyordum. Bizde de aylardır "vod da vog" diye reklamı yapılınca, valla o vog bu vog mu diye saf saf düşünmedim değil. İtirafımızı da ederiz icabında:) Vogue Afyon'a geç geldi. Ben de almaya geç gittim. Daha bu gün tanıştım kendileriyle. Hem de hayal kırıklığı içinde. Benden önce birinin merakla açıp içini karıştırdığı ve almadan bırakıp gittiği bir vogu Tansaş'da gördüm. Karıştırdım, ben de almadan rafa terk ettim çıktım. Trendleri takip etmek için iyi ama, bu trendler takibimden çıkalı çok oldu. Çünkü ben standart bedenlerden çıkalı çok oldu. Bugün ince batik bir bluz aldım, altına yakışacak pantolon bulamadım. En son 46 bedeni denedim. Gururum incindi. Bıraktım. Her yanı trend olsa ne yazar?
Evvveeettt sayın vogue cular, sadece reklam değil, biraz da iş istiyoruz. Kalıp istiyoruz...
nurtenbegendi.blogcu.com

dikisdersi dedi ki...

PAPATYANIN GÜNCESİ;bende bayıldım vakit bulursam diker sizlede paylaşırım

dikisdersi dedi ki...

LEYYA ;YOK GERÇEKTEN SENİN FİSTANIN SÜPER OLMUŞ

dikisdersi dedi ki...

NURTEN HANIM o vogue bu degil tabiki ,3 aylık dikiş dergileride çıkarıyor aynı zamanda ,mantomu yayınlarım tabiki,benim öyle rengi iç acıcı birşey degildi vatkası ve kol manşet kısmının dikilmesi kalmıştı bu sezon giymeyecegim diye öylede olsa madem istediniz:)

Adsız dedi ki...

ben pantolonlu modeli çok beğendim

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...