Ads

26 Eylül 2009 Cumartesi

ceketlik ve mantoluk kumaşım

ceketlik kumaşım da 100% yün aksu tuvit
mantoluk kumaşım aksu kumaş 100% yün
her ikiside eminönü. magazaların adına bakmayı unuttum :)
tamamen terzi işi yapmayı düşünüyorum her ikisinide yaparsam sizle yakında aşama aşama paylaşacagım .terzi işinin kişinin vucut yapısına uygun olması içlerine kıl tela kullanılması arkadaşlar. daha itinalı yapıldıgının dışarıdan başka bir göstergesi de astarla klapa arası biye geçirilmiş olması kalitesini buradan anlıyabilirsiniz ..yok kolay olsun dersem :)ki bu olabilir sabredebilirmiyim bilmiyorum konfeksiyon üsülü dikebilirim modellerimde henüz kararsız kaldım..
kalıcı olan manto takım elbise gibi kıyafetlerde bilmemiz gereken astar seçimi , her renk astarı kullanabilirisiniz fakat içinize giyeceginiz kıyafetle astarın uyumlu olmasına dikkat etmek gerekiyor

10 yorum :

çiçek dedi ki...

canım nacizane fikrim dikeceğin ceket ve pantalon klasik(her zaman kullanabileceğin, modası hemen geçmeyecek)bir modelse terzi işi dik, yok modern yapacağım diyorsan (modası gecen sonradan bir kenara konacak modelse)kolay yönden dik derim fazla uğraşma nasılsa elinden çıkan herşey çok güzel olacaktır.Kumaşların renklerine bayıldım.

Pelin P.A. dedi ki...

Kumaşlar çok güzelmiş. Ortaya çıkacak olanı heyecanla bekliyorum.

dikisdersi dedi ki...

ÇİÇEK;valla güzel fikir dedigin gibi yapabilirim.

dikisdersi dedi ki...

Pelin Pelister Akyürek;bende merak ediyorum modelim yok :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

flamel felan aa anacım ne çok var öğrenecek :(

Anonymous dedi ki...

Epeydir blogunuzu takip ediyorum. Dikişiniz gerçekten profesyonel. Zaten anlatımlarınızdan ne kadar özenli diktiğiniz belli oluyor. Malum kış geldi siz de kışlık kumaşları çıkarmışsınız. Mantoluk kumaşınızı da çok beğendim. Acaba ölçülerimi göndersem bana dikebilir misiniz?

dikisdersi dedi ki...

STİL DİREKTÖTRÜ ;sen ögrenirsin ,bu azimle en güzelini dikersin ,

dikisdersi dedi ki...

adsız arkadaşım teşekkur ederim..dikişimi begenmene sevindim ,istedigin modelin resmini ve ölçülerini tam olarak mail atarsan dikerim mail adresim
dikisdersi@gmail.com

Anonymous dedi ki...

Çok memnun olurum gerçekten de. Çünkü istediğim modeli bir türlü bulamadım. Herkesin dikişi de iyi olmuyor biliyorsunuz. Acaba sizin ücretleriniz nedir?

hulela dedi ki...

Canım, seni zevkle takip ediyorum .
Profesyonel ve güzel.
ellerine sağlık.

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...