Ads

27 Eylül 2009 Pazar

bebek takımı 2 (sahibi begendin mi :))

bu da kenar bitimleri ,overlok makinamı merak edenler olmuştu o yüzden yakından fotograflıyabildigim kadar buyurun ,ben menunmuyum evet nazar degmesin ... (kalıplarını bekleyen arkadaşlar merak etmeyin en geç salı günü dikişlerimi bitirip evden cıkacagım ve postalayacagım bankaya gidecegim vs.vs. )
burda kararsız kaldım ,yastık agzına dügme dikmeyi düşünüyorum ,fikri olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim ...




küçük yastık kılıfı ;içine iç yastık gelecek








beyaz örtünün içinde ,neden mi bebek için :)alt degiştirme örtüsü





bu farklı bir elyaf keçede diyebilirim 15 senelik ,şimdilerde böyle bulamıyorum
bunlar henüz bitmedi gaz cıkartma örtüsü ve ay şeklindeki emzirme yastıgı olacaklar isim vermiyerek sorayım ....arkadasım olmuşlarmı?

bu arada bir önceki yazıma yorum bırakan arkadasıma ve merak edip de soran oluyor cevap olarak evet dışarı dikiş dikiyorum ,mantoluk kumaşıma gelince :)benimdi ama neye nasip neye kısmet 175 tl sına mantoyu dikiyorum resmini ve ölçülerini alıp dikisdersi@gmail.com adresine mail atabilirsin ...




13 yorum :

SerpiL dedi ki...

ne güzel yapmışsın.el mahareti işte

poh poh perisi... dedi ki...

ay canımmm benim yoksa bu tahmin ettiğim şey mi :) üstüme alınıp bir duygu patlaması da burda yaşayabilir miyim :) ne kadar harika güzel olmuş emeğine ve en önemlisi o güzel yüreğine sağlık :)

dikisdersi dedi ki...

bebek şeylerinde acemiyim sadece ne lazım olabilir diye düşünüyorum poh poh evet ....saolasın

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Kesin beğenecektir canım, ay canım sıkıldı gece gece kendini ben sanan yaşamımı sahiplenen blogcu ile uğraşmaktan hava değişimine geldim, bebiş güzel güzel uyusun bunda

dikisdersi dedi ki...

hoş geldin sefalar getirdin,kendini sen sanan yaşamını sahiplenen blogcu ;derken anlayamadım STİL DİREKTÖRÜ yinemi kıskanıyorlar :)bak bu cok iyi taklitler her zaman as ı yüceltir :)

dikisdersi dedi ki...

baktım STİL DİREKTÖRÜ ,ben bloguma gelince hemen yorumları yanıtlıyorum ,üzüldüm evet kötü olmuş ,başka yerlere de verebilriler di :(ALLAH BETERİNDEN KORUSUN YİNELİYİORUM

beyaz mendil dedi ki...

Eline sağlık hayatım,sahibi kesin beğenmiştir.Sen yaparsın da beğenilmez mi???

dikisdersi dedi ki...

beyaz mendil;senin begenmende önemli yaptıgın herşeyi zevkle yapıyorsun teşekkur ederim ...

nazardeğmesin07 dedi ki...

ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK ŞİRİN OLMUŞLAR

dikisdersi dedi ki...

nazardegmesin07;teşekur ederim begenmenize sevindim ...

Anonymous dedi ki...

Eğer kendinize dikecekseniz kısmetinize mani olmayayım; ben başka kumaş da alabilirim.. Ama farketmez derseniz yok demem :)
Ben size ölçülerimi ve istediğim modeli mail olarak yolluyorum. Teslimat ve ödeme detaylarını da yazarsanız sevinirim, şimdiden kolay gelsin.

dikisdersi dedi ki...

ben yine gidip alailirim olurmu hiç ben size bitmiş mantonun fiyatını verdim ...tamam mail adresime atarsnız modeli ve ölçüleri

Anonymous dedi ki...

Size mail olarak yolladım beğendiğim modeli; ama başka arkadaşlar da belki fikir verebilirler model konusunda. Önerilerinizi beliyorum..

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...