Ads

10 Nisan 2009 Cuma

YEŞİL SATEN BULUZ


provayı bekliyorum,bende boş durmadım sizlerle paylaşayım dedim şu anda teyelli..hafta sonu biter diye umuyorum ,

5 yorum :

saniye dedi ki...

harika görünüyor cıvıl cıvıl ellerine sağlık

suzy dedi ki...

ben bu modelin hayrananıyım, görünce bayıldım. Buna benzer birşey diktim ama bu değil işte, içime sinmiyor. Bu modeli kalıpla mı dikiltiniz yoksa kendiniz mi kesiyorsunuz. Harika görünüyor da.

dikisdersi dedi ki...

temel kalıplardan model uygulama yapıyorum..açılımını yapabilirim ..eger isterseniz...

suzy dedi ki...

Bu modelden bir elbise mutlaka istiyorum, düşündüm de eğer sadece bluz olarak bile olsa kalıbı belki etek kısmını kendim halledebilirim, size de fazla zahmet olmaz. Sadece en azından bluz kısmının çizimlerini benim gibi hiç bilmeyeni göz önünde bulundurarak çizseniz ne dersiniz ben yapabilirmiyim sizce. Yoksa çok mu boyumdan büyük işlere kalkışıyorum. Ben ne modelistim ne stilist ne terzi işte benimki merak. Hayranlık da duymuyor değilim sizin gibi hayal ettiklerini çizip dikebilenlere. (şu yorum bırakma kısmındaki onaylama kelimeciğini kaldırabilir misiniz çok zorluk gibi geliyor bazen böylece daha çok yorum bıraabiliriz. Teşekkürler iyi çalışmalar)

dikisdersi dedi ki...

yaparsınzı tabiki..hiç bilmiyorum demeyin ben sizi takip ediyorum cok güzel şeyler dikiyorsunuz ..ekoseyi herkez dikemez ..ne kadar hoş olmuştu diktiginiz zaman bakmıştım

bunlarda vardı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...